انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟ – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟ – جذاب
 •  

  انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟ - جذاب

  انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد

  تابه حال به این فکر کرده اید که انداختن انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟ ما به شما می گوییم که هر انگشت نشانه چیست و چطور انداختن انگشتر در انگشتان مختلف تفاوت می کند.

  گاهی اوقات، علیرغم همه تلاشهایی که می کنیم، زندگی به مراد ما پیش نمی رود. این همان زمانی است که بعضی از آدم به سراغ فال و طالع بینی می روند تا به طریقی زندگیشان را رونق بدهند.
  کف بینی، فال اعداد، تاروت، و از این قبیل بعضی از راه هایی هستند که متخصصین این رشته ادعا دارند به وضعیت کنونی افراد کمک می کند. یک چیزی که خیلی برای من جالب بود انگشترهایی است که این متخصصین به افراد توصیه می کنند که بیندازند. این انگشترها وقتی با سنگ تولد هر کس ادغام شود در خیلی از جوانب زندگی هر فرد تعادل ایجاد می کند. اما آیاتا به حال این سوال برایتان پیش آمده که هر انگشت برای انداختن انگشتر چه معنا و مفهومی دارد؟ آیا انداختن انگشتر در یک انگشت بخصوص نشان دهنده یک مفهوم عمیق است؟ پس اجازه بدهید نگاهی به مفهوم انگشت های مختلف برای انداختن انگشتر بیندازیم

  مفهوم انگشت های مختلف برای انداختن انگشتر

  انگشت شست:نشان دهنده قدرت اراده در فرد است. این انگشت با خودِ درونی فرد درارتباط است. وقتی به شما گفته می شود که در انگشت شستتان انگشتری بیندازید، به دقتمراقب تغییراتی که در زندگیتان اتفاق می افتد باشید. این انگشتر قدرت اراده شما را تقویت خواهد کرد.

  انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟ - جذاب

  انگشت اشاره:نشان دهنده قدرت، رهبری و

  جاه طلبی

  است. این انگشت نشان دهنده یکنوع قدرت خاص است. این مسئله به خصوص در قدیم الایام وقتی پادشاهان قدرتمند درانگشت اشاره خود انگشتر می انداختند بیشتر نمود دارد. درنتیجه، انداختن انگشتر دراینانگشت به شما در این زمینه کمک می کند.

  انگشت وسط:نشان دهنده فردیت و هویت فرد است. این انگشت که در وسط قرار گرفتهاست نشاندهنده یک زندگی متعادل و متوزان است. انداختن انگشتر در این انگشت به شماکمک می کند زندگی متعادلتری داشته باشید.

  انگشت چهارم :انگشت انگشتری دست چپ به قلب رابطهمستقیم دارد. به خاطر همین است که حلقه ازدواج در این انگشت انداخته می شود. اینان گشت همچنین نشان دهنده احساسات و خلاقیت در فرد است. انداختن انگشتر در انگشت چهارم دست راست به شما کمک می کند در زندگی خود خوشبین تر باشید.

  انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟ - جذاب

  انگشت کوچک:نشان دهنده همه چیز در روابط شماست. این انگشت نشان دهنده روابط ما بامحیط بیرون می باشد و دقیقاً مخالف شست است که به خودِ درونی ما اشاره دارد. این انگشت نشاندهنده رفتار ما با دیگران است. انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک می کند

  روابط

  خود را تقویت کنید، به خصوص درمورد ازدواج. به ارتقاء روابط کاری هم کمک می کند.

  انگشترها در میان سایر جواهرات اهمیت بیشتری دارند. قبل از اینکه تصمیم بگیرید هر انگشتری دستتان کنید، بهتر است با یک متخصص درمورد نوع جواهری که می خواهید دستکنید صحبت کنید. این انگشتر، چه یک انگشتر الماس یا انگشتر نامزدی یا عروسی یا هرانگشتر دیگری باشد، نمی توان زیبایی آنها را بعنوان جواهرهایی شیک نادیده گرفت. پس فقط به دلایل باورها و اعتقادات مذهبی نیست که خیلی ها انگشتر دست میکنند، این مسئله میتواند جنبه مدگرایی هم داشته باشد. دلیل آن مهم نیست، مهم این است که انداختن انگشتربه ارتقاء وضعیت ظاهر شما کمک می کند

  http://www.jazzaab.ir/news_detail_6327.html

  کلمات کلیدی : انگشت کف آدم آمده آن آنها آیا آیاتا اتفاق اجازه احساسات ادعا ادغام اراده ارتقاء از ازدواج است است؟ اشاره اشارهنشان اعتقادات اعداد، افتد افراد الایام الماس اما انداختن انداختند انداخته انگشت انگشتان انگشتر انگشتر انگشتر، انگشتربه انگشترها انگشترهایی انگشتری اهمیت اوقات، ایجاد اید این اینان اینکه با باشد باشد، باشید باشید بامحیط باورها بخصوص بدهند بدهید برای برایتان بعضی بعنوان به بهتر بود بگیرید بیرون بیشتر بیشتری بیندازند بیندازید، بیندازیم بینی بینی، تا تابه تاروت، تر تصمیم تعادل تغییراتی تفاوت تقویت تلاشهایی توان توصیه تولد جالب جاه جنبه جوانب جواهرات جواهرهایی جواهری حال حلقه خاص خاطر خصوص خلاقیت خواهد خواهید خود خودِ خوشبین خیلی دارد دارد دارد؟ دارند داشته در درارتباط درانگشت دراینانگشت درمورد درنتیجه، درونی دست دستتان دستکنید دقتمراقب دقیقاً دلایل دلیل دهنده دیگران دیگری را رابطهمستقیم راست راه رشته رفتار رهبری روابط روابط خود رود روند رونق زمانی زمینه زندگی زندگیتان زندگیشان زیبایی سایر سراغ سنگ سوال شست شستتان شستنشان شما شماست شماکمک شود شیک صحبت طالع طریقی طلبی است ظاهر عروسی علیرغم عمیق فال فرد فردیت فقط فکر قبل قبیل قدرت قدرت، قدرتمند قدیم قرار قلب ما متخصص متخصصین متعادل متعادلتری متوزان مخالف مختلف مدگرایی مذهبی مراد مسئله معنا معنایی مفهوم مفهومی من مهم می میان میتواند میکنند، نادیده نامزدی نشان نشاندهنده نشانه نمود نمی نوع نگاهی نیست نیست، ها های هایی هر هرانگشتر هستند هم همان همه همچنین همین هویت و و وسط وسطنشان وضعیت وقتی پادشاهان پس پیش چطور چه چهارم چپ چیز چیزی چیست کاری کرد کرده کس کمک کند کند کنند کنونی کنید کنید، کنیم، که کوچکنشان گاهی گرفت گرفتهاست گشت گفته گوییم یا یک یکنوع

   

  

  دانلود سریال گریم با دوبله فارسی

  آموزس سس سالسا

  اخبار تکنولوژی

  پیتزا مکزیکی

  طرز تهیه چیپس خانگی

  

  فال تاروت کبیر

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :