جدیدترین عکس های ادل روی مجله مد Vanity Fair – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • جدیدترین عکس های ادل روی مجله مد Vanity Fair – جذاب
 •  

  جدیدترین عکس های ادل روی مجله مد Vanity Fair

  ادل Adele یکی از معروف ترین خواننده های هالیوودی است که این روزها با مجله ونتی فر Vanity Fair همکاری داشته است. به همین بهانه جدیدترین عکس هایی که برای مجله ونتی فر Vanity Fair گرفته است را گردآوری کرده ایم.

   عکس های جدید ادل روی مجله مد ونتی فر

  ادل لوری بلو ادکینز  Adele Laurie Blue Adkins متولد 5 مهٔ 1988 که بیشتر با لقب هنری‌اش اَدِل شناخته می‌شود خواننده و ترانه‌نویس بریتانیایی است. شهرت جهانی وی بیشتر به دومین آلبوم استودیوییاش با نام «21» که در 21 ژانویهٔ 2011 منتشر شد برمی‌گردد. این آلبوم حدود 30 میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروخت.

  ایکس ال رکوردینگز پس از فارغ‌ التحصیلی ادل از مدرسه هنرها و صنایع اجرایی بریتانیا در سال 2006، یک قرارداد ضبط با او بست. در سال 2007 ادل جایزهٔ انتخاب منتقدان بریت را دریافت کرد و نظرسنجی صدای 2008 بی‌بی‌سی را برد. آلبوم آغازین او، «۱۹»، در سال 2008 منتشر شد و موفقیت تجاری و تحسین منتقدین را در پی داشت. در 51 مین دوره جوایز گرمی در سال 2009، ادل جوایز بهترین هنرمند جدید و بهترین اجرای آوازی پاپ زن را دریافت کرد.

  ادل دومین آلبوم خود، «21» را در اوایل 2011 منتشر کرد. این آلبوم رکورد طولانی‌ترین مدت صدرنشینی در جدول پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی در بریتانیا را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کرد و برای او موفقیتی بیش از آلبوم نخستش در پی داشت و با این آلبوم موفق به دریافت 6 جایزهٔ گرمی از جمله آلبوم سال در گرمی2012 شد. این آلبوم چهارمین آلبوم پرفروش تاریخ بریتانیا است و در سراسر جهان بیش از 30 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. در سال 2013 او موفق به کسب جایزهٔ گلدن گلوب و جایزهٔ اسکاربرای ترانهٔ اسکای‌فال در فیلم اسکای‌فال شد.

  پس از وقفه‌ای 3 ساله، ادل سومین آلبوم خود، «25» را در 20 نوامبر 2015 منتشر کرد. آین آلبوم رکورد بیشترین فروش در هفتهٔ اول را در ایالات متحد و بریتانیا شکست و در بیشتر جداول موسیقی جهان در صدر قرار گرفت.

   

  تخمین زده می‌شود که حدود 100 میلیون از آلبوم‌های ادل و تک‌آهنگ‌های او در سرتاسر جهان فروخته شده است و ادل را یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان جهان کرده است.

  ونتی فر Vanity Fair مجله ای است پیرامون فرهنگ عامه، مد و سیاست. ونتی فر اولین بار در سال ۱۹۸۳ منتشر شد و در چهار کشور اروپایی و همچنین ایالات متحده آمریکا منتشر می‌شود. این مجله نسخه احیا شده نشریه‌ای بود که بعد از یک دوره فعالیت از ۱۹۱۳ تا ۱۹۳۵ متوقف شده بود. سردبیر فعلی نشریه گریدون کارتر است.

   

  جدیدترین عکس های ادل روی مجله مد Vanity Fair - جذاب

  جدیدترین عکس های ادل روی مجله مد Vanity Fair - جذاب

  جدیدترین عکس های ادل روی مجله مد ونتی فر

  جدیدترین عکس های ادل روی مجله مد Vanity Fair - جذاب

  جدیدترین عکس های ادل روی مجله مد Vanity Fair - جذاب

  عکس ادل Adele روی مجله ونتی فر Vanity Fair

  جدیدترین عکس های ادل روی مجله مد Vanity Fair - جذاب

  عکس های ادل روی مجله ونتی فر

  جدیدترین عکس های ادل روی مجله مد Vanity Fair - جذاب

  تصاویر ادل در مجله ونتی فر

  جدیدترین عکس های ادل روی مجله مد Vanity Fair - جذاب

  منبع : سیمرغ

   

  http://www.jazzaab.ir/%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%af%d9%84-%d8%b1%d9%88%db%8c-%d9%85%d8%ac%d9%84%d9%87-%d9%85%d8%af-vanity-fair.html

  کلمات کلیدی :    عکس «» «»، ، آغازین آلبوم آلبوم‌های آمریکا آن آوازی آین اجرای اجرایی احیا ادل ادکینز اروپایی از است است است استودیوییاش اسکاربرای اسکای‌فال ال التحصیلی انتخاب او او، اوایل اول اولین اَدِل ای ایالات ایم این ایکس با بار برای برد برمی‌گردد بریت بریتانیا بریتانیایی بست بعد بلو به بهانه بهترین بود بیش بیشتر بیشترین بی‌بی‌سی تا تاریخ تجاری تحسین تخمین ترانهٔ ترانه‌نویس ترین تصاویر تک‌آهنگ‌های ثبت جایزهٔ جداول جدول جدید جدیدترین جمله جهان جهانی جوایز حدود خواننده خود، داشت داشته در دریافت دوره دومین را رفته روزها روی رکورد رکوردهای رکوردینگز زده زن سال ساله، سراسر سرتاسر سردبیر سومین سیاست سیمرغ شد شد شده شناخته شهرت شکست صدای صدر صدرنشینی صنایع ضبط طولانی‌ترین عامه، عکس فارغ‌ فر فر فرهنگ فروخت فروخته فروش فعالیت فعلی فیلم قرار قرارداد لقب لوری متحد متحده متوقف متولد مجله مد مدت مدرسه معروف منبع منتشر منتقدان منتقدین مهٔ موسیقی موفق موفقیت موفقیتی میلیون مین می‌شود نام نخستش نسخه نشریه نشریه‌ای نظرسنجی نوامبر هالیوودی های هایی هفتهٔ همچنین همکاری همین هنرمند هنرمندان هنرها هنری‌اش و وقفه‌ای ونتی وی پاپ پرفروش پرفروش‌ترین پس پی پیرامون چهار چهارمین ژانویهٔ کارتر کتاب کرد کرد کرده کسب کشور که گردآوری گرفت گرفته گرمی گریدون گلدن گلوب گینس یک یکی

   

  

  ویرایش عکس و فیلم در اندروید

  شکر پنیر

  عکس جدید نازنین بیاتی

  عکس های دیدنی

  عکس نوزادان

  

  فال روز

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :