خانه دوبلکس و مجلل «جسیکا چستین» در نیویورک – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • خانه دوبلکس و مجلل «جسیکا چستین» در نیویورک – جذاب
 •  

  خانه دوبلکس و مجلل «جسیکا چستین» در نیویورک

  خانه دوبلکس جسیکا چستین، بازیگر زن معروف آمریکایی، در گرینویچ ویلیج، یکی از محله های معروف شهر نیویورک، دارای جذابیت سبک پیش از جنگ جهانی دوم است.

  فضای داخلی پر نور این خانه چیزی است که بیشتر ساکنان شهر رویای آن را دارند؛ و شاید به همین خاطر است که طبق گقته املاک و مستغلات ویکلی، بهای آن از قیمت پایه خود 100 هزار دلار فراتر رفته و در پایان به قیمت 1.9 میلیون دلار فروخته شده است.

  خانه دوبلکس «جسیکا چستین» در نیویورک

  چستین این آپارتمان واقع در خیابان مِرسِر را در سال 2012، و درست پس از درخشش در فیلم خدمتکار (2011) خریداری کرد. اتاق نشیمن بزرگ این واحد 1285 فوت مربعی دارای شومینه ای چوب سوز، کفپوشی به طرح جناغی، و ارتفاعی بیش از 10 فوت است. علاوه بر این، یک اتاق نهار خوری مجزا و آشپزخانه ای با کابینت های چوبی زیبا نیز وجود دارد. راه پله مارپیچ بلوطی آن به طبقه دوم منهتی می شود، که سوئیت اصلی و وان فلزی صیقلی آن را در خود جای داده است.

  اتاق خواب دوم نیز در این طبقه واقع شده است. همانطور که چستین در آپارتمان گرم و دنج خود در نزدیکی سنترال پارک لم خواهد داد، آن را با دوست پسر خود، مدیر مد لباس، جیان لوکا پاسی نیز به اشتراک خواهد گذاشت.

  نگاهی به خانه دوبلکس جسیکا چستین در گرینویچ ویلیج

  خانه دوبلکس و مجلل «جسیکا چستین» در نیویورک - جذاب

  خانه دوبلکس و مجلل «جسیکا چستین» در نیویورک - جذاب

  خانه دوبلکس جسیکا چستین

  خانه دوبلکس و مجلل «جسیکا چستین» در نیویورک - جذاب

  حمام خانه جسیکا چستین

  خانه دوبلکس و مجلل «جسیکا چستین» در نیویورک - جذاب

  خانه جسیکا چستین در نیویورک

  خانه دوبلکس و مجلل «جسیکا چستین» در نیویورک - جذاب

  برترین ها

   

  http://www.jazzaab.ir/%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d9%88%d8%a8%d9%84%da%a9%d8%b3-%d9%88-%d9%85%d8%ac%d9%84%d9%84-%d8%ac%d8%b3%db%8c%da%a9%d8%a7-%da%86%d8%b3%d8%aa%db%8c%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d9%86%db%8c%d9%88.html

  کلمات کلیدی : () «جسیکا ، آشپزخانه آمریکایی، آن آپارتمان اتاق ارتفاعی از است است اشتراک اصلی املاک ای این این، با بازیگر بر برترین بزرگ بلوطی به بهای بیش بیشتر جای جذابیت جسیکا جناغی، جنگ جهانی جیان حمام خاطر خانه خدمتکار خریداری خواب خواهد خود خود، خوری خیابان داخلی داد، داده دارای دارد دارند؛ در درخشش درست دلار دنج دوبلکس دوست دوم را راه رفته رویای زن زیبا سال ساکنان سبک سنترال سوئیت سوز، شاید شده شهر شود، شومینه صیقلی طبق طبقه طرح علاوه فراتر فروخته فضای فلزی فوت فیلم قیمت لباس، لم لوکا مارپیچ مجزا مجلل محله مد مدیر مربعی مستغلات معروف منهتی مِرسِر می میلیون نزدیکی نشیمن نهار نور نگاهی نیز نیویورک نیویورک، ها های هزار همانطور همین و واحد واقع وان وجود ویلیج ویلیج، ویکلی، پارک پاسی پایان پایه پر پس پسر پله پیش چستین چستین چستین» چستین، چوب چوبی چیزی کابینت کرد کفپوشی که گذاشت گرم گرینویچ گقته یک یکی

   

  

  دانلود فیلم آبنبات چوبی

  مدل های آرایش ابرو

  هواشناسی اندروید

  سحر قریشی و همسرش

  دانلود سریال گریم با دوبله فارسی

  

  فال تاروت اصلی

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :