رازهایی بسیار جالب درمورد چهره و خصوصیات اخلاقی‌تان!!! – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • رازهایی بسیار جالب درمورد چهره و خصوصیات اخلاقی‌تان!!! – جذاب
 •  

  رازهایی بسیار جالب درمورد چهره و خصوصیات اخلاقی‌تان!!! - جذاب

  رازهایی بسیار جالب درمورد چهره و خصوصیات اخلاقی‌تان!!!
  به جواب این سؤال‌ها فکر کنید و جوابتان را به خاطر داشته باشید. آخر مقاله دوباره این جواب کار داریم.
  شخصیت ما قبل از هر جای دیگری روی صورتمان بروز پیدا می‌کنند. حالات و تغییرات چهره، هرچند جزئی و خفیف، پیام شفاف، سریع و کارآمدی است که می‌تواند یک زبان جهانی هم باشد، به شرطی که شما بتوانید حالات چهره‌های مختلف را تشخیص بدهید و بدانید که هر چهره‌ای چه چیزی می‌گوید. دانستن این نکات از بهترین ابزارهای برقراری ارتباط با دیگران است.
  دانستن این‌که طرف مقابل چه شخصیتی دارد و چه واکنش‌های احساسی از خود نشان می‌دهد، می‌تواند نقش مهم و حیاتی در رابطه ما و آن فرد داشته باشد. اگر ما بتوانیم احساسات مردم را زود تشخیص بدهیم، بهتر می‌توانیم در موقعیت‌های مختلف با آن‌ها برخورد کنیم. مثلاً اگر ما بتوانیم تشخیص بدهیم که فردی غمگین است، شاید بتوانیم واکنش درستی نسبت به ناراحتی او نشان بدهیم.
  برای فهمیدن برخی از حالات چهره نیازی به آموزش نیست، چون شناسایی آن‌ها ساده است و حتی آن‌طور که روان‌شناسان می‌گویند ما از یک توانایی ذاتی برای انجام این کار برخورداریم. داروین گفته است روزی مادری هنگام مراقبت از کودک خودش شروع به گریه کرد. کودک با این‌که هیچ‌وقت با چنین صحنه‌ای مواجه نشده بود اما جلو رفت و به عنوان همدردی روی شانه مادرش زد. بعد داروین نتیجه می‌گیرد که این کودک تا آن موقع ندیده بوده کسی گریه بکند، پس نمی‌توانسته این احساسات را یاد گرفته باشد. بنابراین تشخیص یک صورت گریان امری ذاتی و غریزی است. با این حال نکات ظریفی هم هست که توجه بیشتر به آن می‌تواند به ما در درک بهتر از چهره خودمان و دیگران کمک کند.
  قبل از شروع بحث باید دو نکته را مد نظر داشت. اول این‌که همان‌طور که گفتیم چهره‌خوانی یک علم دقیق و ثابت‌شده نیست و حتی با گذراندن دروه‌های آموزشی دقیق و پیشرفته نیز نمی‌توان به‌طور قطع در مورد شخصیت و درون افراد صحبت کرد. نتایج شما در سنجش شخصیت، بستگی به تجربه، مهارت و تعداد دفعات تحلیل قبلی دارد. نکته دوم که اهمیت بسیار زیادی هم دارد این‌که چهره را باید به طور کامل و دقیق مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید و تا رسیدن به همه حقایق، از قضاوت‌های شتابزده اجتناب کنید. با به یاد داشتن این نکات می‌‌توانید قبل از صحبت کردن با افراد تا حدی متوجه شخصیت آن‌ها شوید.

  صورتم مثل هلو
  شکل صورت، اولین نکته‌ای است که در هنگام تعبیر چهره باید به آن دقت کرد. فرم کلی صورت و شکل هندسی آن این نکات را به ما می‌گوید:

  – صورت دراز و کشیده: صبور
  افرادی که دارای چنین صورتی هستند عموماً صبر و تحمل زیادی دارند و توانایی حل مشکلات در آن‌ها بیشتر است. جذابیت و خوش‌ترکیب بودن افراد با چنین صورتی نشانگر این است که آن‌ها معمولاً کارهای خود را نیمه‌تمام رها نمی‌کنند و عادت به انجام امور به شکل تمام و کمال دارند.

  – صورت مربعی: سخت‌کوش

  طرفدار استقلال فردی و فردگرایی، سخت‌کوشی برای دستیابی به آرزوها، زیرکی و فعال بودن از ویژگی‌های این افراد محسوب می‌‌شود.


  – صورت پهن: دانا و مهربان

  این‌گونه اشخاص بردبار و مهربان هستند. معمولًا افراد درس خوانده و روشنفکر به حساب می‌آیند.

  – صورت گرد: پرانرژی

  این شکل دلالت بر امیدواری، زنده‌دلی و انرژی دارد. این افراد می‌‌توانند اتاقی دلگیر و ساکت را به بمبی از خنده و شادی تبدیل کنند.


  بختت بلند باشد

  پیشانی شما تابلویی است برای یادآوری طرز فکر شما و نشانه‌ای از چگونگی تصمیمات و تاثیرات آن بر رفتارتان و شاید هم به این دلیل بوده که پیشانی را اکثر ادیان مکانی برای به خاک گذاشتن انتخاب نموده‌اند.

  – پیشانی محدب و بیرون زده: مبتکر
  این پیشانی نشان‌دهنده علاقه فرد به استفاده از تخیل و راه‌حل‌های مبتکرانه است، چه در کار و چه در زندگی.
  – بالای ابروها روی پیشانی، یک برآمدگی استخوانی باشد: قاطع، منظم
  مجری درجه یک قانون از هر نوع که باشد؛ چه قوانین علمی چه اجتماعی. این فرد برای اطمینان به راه‌حل‌ها نیازمند یک بار امتحان کردن آن‌ها است. در زندگی نیز راحت اطمینان نمی‌کند، اما راحت هم شک نمی‌کند.

  – یک برجستگی گوشتی میان ابروها: سختکوش
  این برجستگی روی ناحیه اراده روییده است، پس این خصوصیت نشانه سخت کوشی و همت اعلای فرد است، از کودکی تا کهن‌سالی. او را در زندگی و کار جدی بگیرید.

  – پیشانی صاف و بدون گره: افکار منظم
  این اشخاص عموماً دارای افکاری منظم و قدرت تصمیم‌گیری در زمان حال هستند. ایشان پذیرای عقاید روشن و تازه نیز می‌باشند و نگرش و برخوردی معقول و متعادل دارند.

  – پیشانی چروکیده: پریشان
  وجود خطوط در سطح پیشانی نشان می‌‌دهد که این افراد به سرعت هیجان‌زده و احساساتی می‌شوند و سریع آشفته و پریشان‌حال می‌‌گردند.

  ابرو عین کمونچه
  هنگامی که پیشانی بیانگر افکار است، پس عجیب نیست ابروها که مرز پیشانی و چشم هستند را سمبل و بیانگر احساسات بدانیم. فاصله زیاد ابروها تا چشم نشانه صبوری و مشکل‌پسندی است و فاصله کم آن نیز نشانه عجول بودن و قدرت تصمیم‌گیری سریع است. این را هم به یاد داشته باشید که معمولاً ابروها قرینه نیستند، حتی در صورت خودتان.

  – ابروی بسیار کم‌پشت و کم‌رنگ: اجتماعی
  تشخیص اندیشه این فرد مانند ابروانش مشکل است. اما مردم با او خیلی راحت ارتباط برقرار می‌کنند. او بیشتر سعی در شنیدن دارد تا گفتن، پس همصحبت خوبی است.

  – ابروهای پیوسته: متفکر و خلاق
  پیوستگی ابروها نشانگر این است که فرد دایماً در حال تفکر و اندیشه است و در مواقع رویارویی با مشکل ایده‌های جالبی در سر دارد.

  – ابروی دم باریک (در وسط پهن و در انتها نازک): خلاق
  کارهای بزرگتان را به این شخص بسپارید زیرا برای آن‌ها راه حل‌های خوبی ارایه می‌دهد. اما هرگز سعی نکنید در اجرا نیز کار را به او بسپارید زیرا او یک طراح و خلاق بزرگ است و ذهن خود را برای کارهای عملی آماده نکرده است.

  – ابروی نازک و نخی: دهن‌بین
  این افراد معمولًا دارای اعتماد به نفس کمی هستند. خود را بیش از مقداری که واقعاً تحت نظرند مورد توجه می‌دانند. آن‌قدر نسبت به حرف دیگران حساس هستند که که دچار وسواس می‌شوند .

  – ابروی پرپشت و پهن: دوراندیش
  از نظر ذهنی فعال و منبعی برای افکار و عقاید است. این فرد در بیان تفکرات نیز مانند زمان پردازش آنها قدرتمند است.

  – ابروی صاف: متفکر
  صافی و مستقیمی ابروها نشانگر اندیشه، تفکر و ایده‌گرایی فرد هستند.

  – ابروی کمانی: واقع‌گرا
  افرادی که دارای ابروهای خمیده و کمانی هستند از حکایت‌ها و داستان‌های واقعی لذت می‌‌برند.


  با پلک‌های باز

  وقتی می‌خواهید با مردم رابطه برقرار کنید اولین کاری که لازم است انجام دهید بازکردن پلک‌ها است. پلک بالا که خیلی هم تحرک دارد نشانه سطح روابط اجتماعی است.

  – هنگام باز بودن چشم قسمت زیادی از پلک قابل رویت است: نیازمند صمیمیت
  صاحب این پلک‌ها نیازمند واقعی صمیمیت است و اغلب دلشوره دارد، تعهد او در کارها هم از همین خصلت ناشی می‌شود و گاهی به خاطر توجه زیاد، اطرافیان را تحت فشار قرار می‌دهد.

  – هنگام بازبودن چشم، قست باریکی از پلک بالا قابل مشاهده است: مستقل
  این فرد به علت این که دارای حد معقولی از صمیمیت است روابطی عادی و خوب دارد. یعنی نه تک‌روی را دوست دارد و نه وابستگی را. برای خودش وقت صرف می‌کند و مراقب آزادی شخصی خویش است.

  – هنگام باز بودن چشم، پلک بالا مخفی است: متمرکز
  این افراد برای پست‌هایی مناسب هستند که که نیازمند تمرکز بالا و کم‌اشتباهی است. این افراد معمولاً محدودیت‌های عاطفی ندارند و حتی به مسائل عاطفی هم اجازه نمی‌دهند تمرکزشان را به هم بزنند.

  دماغ نگو، تربچه
  رکورد جراحی بینی در دنیا متعلق به ایران است. این عضو مورد توجه، نقش مهمی در صورت دارد و حرف‌های زیادی برای گفتن. از نظر چهره‌شناسی، بینی نشانگر توانایی ما در حفظ مقام، قدرت و نفوذ بین مردم و همچنین بیانگر توانایی و عکس‌العمل ما در برابر پول است.

  – بینی بسیار بزرگ: عزم راسخ
  در محیط کارش رئیس است، حتی اگر صندلی ریاست نداشته باشد. اگر کارش در خور استعدادش باشد شکوفایی چشمگیری خواهد داشت ولی از انجام کارهای کوچک کراهت دارد.

  – بینی خیلی کوچک: ساعی
  گفته می‌‌شود اشخاصی که بینی کوچکی دارند، ذاتاً افرادی ضعیف و اغلب غیرقابل‌اتکا هستند و در تصمیم‌هایشان استوار و ثابت‌قدم نیستند.

  – بینی بلند و کشیده: مسلط بر کار و محیط
  کارها را جدی و منطقی برای بلند مدت برنامه‌ریزی می‌کند و نظریات جدید را در حل مشکلات کشف می کند .

  انحنائی مقعر روی بینی در نیمرخ: احساساتی و نیازمند توجه
  از محیط تاثیر زیادی می‌گیرد و اگر شغل یا محل تحصیل مطابق میل او نباشد در انجام وظایفش درمی‌ماند. ضمناً برای کارهایی که انجام می‌دهد انتظار تشکر و قدردانی دارد.

  – برآمدگی روی بینی در نیمرخ: مبتکر
  زیبایی‌شناس و از آن بهتر استاد حل مشکلات است. خلاقیت بالایی هم دارد.

  بینی دارای پهنای بسیار زیاد: حامی دوستان و علاقه‌مند دوستی
  هم حمایت می‌کند و هم دوست دارد حمایت شود. اگر چیزی داشته باشد با دیگران به اشتراک می‌گذارد.

  – یک افتادگی پایین بینی درنیمرخ: تحلیل‌گر
  اگر مشکلی بزرگ دارید که از پس تحلیل آن برنمی‌آیید این شخص را خبر کنید. او استاد تجزیه و تحلیل مسائل پیچیده است، آن هم بدون درگیر شدن با جزئیات.
  نوک بینی و حفره‌های آن، درست مانند شماره حساب بانکی افراد، نشانه سرمایه‌دوستی ویا برعکس، ولخرجی آن‌هاست:

  – نوک بینی پهن و گوشتالو: تضمین سرمایه‌گذاری
  حداکثر امنیت مالی را می‌خواهد و با پول جدی برخورد می‌کند. در کل به دنبال یک حامی می‌گردد که علاقه‌اش به پول‌هم به همین دلیل است.

  – یک برجستگی گرد در نوک بینی: هنردوست
  اگر یک اثر هنری خلق کردید اول به او نشان دهید چون قدر آن را می‌داند.

  – بینی لاغر و باریک و پره های کناری آن نازکند: ولخرج
  به پول وابستگی ندارد و برای روز مبادا پس‌انداز نمی‌کند.

  – یک شیار واضح روی نوک بینی: نگرش عاطفی به دنیا
  مدام از خود این سوال را می‌کند که آیا شغل مورد نظر من پیدا خواهد شد وآیا این شغل مناسب من است؟ در کل دنبال کار است نه پول.

  – حفره های بینی گشاد: خلاق و بخشنده
  اگر طرحی در سر دارید که نیازمند اجرایی خلاق است به او بدهید، چراکه با جسارت و خلاقیت آن را انجام می‌دهد. اگر هم چیزی داشته باشد با شما قسمت می‌کند.

  – حفره های بینی تنگ و روبه داخل: حسابدار
  چنین شخصی اول پول جیبش را می‌شمارد بعد خرج می‌کند یا به بیان بهتر دخل وخرج را با هم تنظیم می‌کند.
  زاویه بینی نشانه‌ای برای میزان سنجیدگی رفتار فرد است. این زاویه را می‌توان با خطی که از پایه بینی یعنی از محل اتصال به صورت شروع شده و در نیمرخ دیده می‌شود تعیین کرد.

  – بینی سربالا با نوک گرد: اعمال نسنجیده و سرعت پایین تجزیه وتحلیل اطلاعات
  شخصی. خوش‌گذران با اعمالی نسنجیده و مبتنی بر افکار سطحی است. رازدار نیست و به گذشته نگاه نمی‌کند و فقط حال را درنظر دارد.

  – بینی سر بالا و نوک‌تیز: کنجکاو و ولخرج
  درباره دیگران بیش از حد کنجکاو است و به جزئیات هم زیاد اهمیت می‌دهد. پول برای او حکم چیزی را داردکه باید خرج شود. خود را مقید به رعایت آداب و رسوم ندانسته و با اطرافیان به راحتی برخورد می‌کند. خودش را باور دارد.

  – بینی کاملا بدون زاویه: عاقل و مطمئن
  بدون این‌که اقوا یا شیفته شود، اعتماد می‌کند و قابل اعتماد نیز هست.

  – بینی با زاویه رو به پایین: حسابگر و شکاک
  او به کار دیگران به گونه‌ای می‌نگرد که گویی خطایی در آن رخ داده. زیادتر از چیزی که لازم است شک می‌کند.


  رد پای خنده‌ها

  حتماً توی روزنامه‌ها و مجله‌ها چشمتان‌ به آگهی‌هایی که داروهای ضدچروک صورت را تبلیغ می‌کنند، افتاده است. این داروها قرار است معجزه بکنند و برای شما پوستی بسازند بهتر وتازه‌تر از پوست روز سوم تولدتان. اما واقعاً این چروک‌ها این‌قدر بد هستند؟ یعنی هیچ چیزی برای ما ندارند؟ مارک تواین می‌گفت: «چروک‌های صورت، رد پای خنده‌هاست.»

  – یک چاله روی چانه: شوخ و بخشاینده
  مشکلات زندگی او را از پا در نمی‌آورد چون آن‌ها را جدی نمی‌گیرد. برعکس، دوستانش را جدی می‌گیرد و همواره آن‌ها را شاد نگه می‌دارد.

  – تورفتگی گونه‌ها: سازگار
  تورفتگی گونه به خصوص در موقع خندیدن، علاوه بر جذابیت و زیبایی، دلیلی بر خوش‌مشربی و سازگاری فرد می‌‌باشد.

  – خط‌های عمودی کوچک میان ابروها: وجدان کاری
  در زندگی شخصی و کاری تمرکز را حاکم کرده و نسبت به خود سخت‌گیر است. حتی در سخت‌ترین شرایط، دقت خود را برای انجام کار حفظ می‌کند.

  – خطوط گوشه دهان که به طرف چانه پایین آمده‌اند: دلسوز
  این فرد به علت شکست‌ها و سختی‌های زندگی، به یک همدرد عالی و دلسوز واقعی تبدیل شده است. از دست دادن عزیزان و مشکلات کاری می‌تواند این خطوط را به یک‌باره ایجاد کند.

  – خطوط عمودی در اطراف لب: غلبه غالب برمشکلات
  این خطوط گواهی مبارزات طولانی وسخت در برابر مصائب زندگی است. او در تمام زندگی از نیروی درونی خود کمک می‌گیرد که شاید خودش نیز از آن خبر نداشته باشد اما اکنون مانند سدی در برابر مشکلات محکم شده.

  – چانه فشرده و لایه لایه: روحیه آهنین در زندگی
  از زندگی انتظار رویایی ندارد و برای بدترین روزها آماده است. سرسخت و یک‌دنده است و از مشکلات فرار نمی‌کند.

  – چانه برآمده: از خود راضی
  این‌گونه افراد، اشخاصی خودستا هستند و تصور می‌کنند هیچ چیزی جز خود آنها اهمیت ندارد و جز خودشان حرف کس دیگری را قبول ندارند و خود را عقل کل می‌‌دانند.

  – قب‌قب زیر چانه: پرحرف و خوش برخورد
  حرف کم نمی آورد و اگر سکوت کنند احتمالا دارند به یک گفتگوی جدید فکر می‌کنند. به راحتی ارتباط برقرار می‌کنند و برخورد خوبی دارند.

  دماغ و دهن، یه گردو
  جز این‌ها که گفتیم، باقی اجزای صورت هم می‌توانند به شناخت خصوصیات روحی صاحب چهره کم کنند.

  – لب قلوه‌ای: بخشنده و خودنما
  لب‌های قلوه‌ای، نشانه بخشش و گشاده‌دستی هستند. معمولا این‌گونه افراد تمایل دارند در مورد خودشان صحبت و گفتگو کنند.

  – لب بالایی نازک، لب پایین قلوه‌ای: قدرت توجیه
  نشانه این است که فردی متقاعدکننده و مجاب‌کننده می‌‌باشد.

  – لب نازک: توی خود
  نازک بودن لب بیانگر خویشتن‌گرایی ذاتی در اشخاص است.

  – گوش کوچک: احساس خطر
  کوچکی گوش نشانه تزلزل و احساس ناامنی در افراد است، هرچند این‌گونه افراد می‌‌دانند که چه می‌‌خواهند و معمولاً سخت‌ کوش و کاری هستند.

  – گوش بزرگ و دراز: جوشی
  این قبیل افراد معمولا انعطاف‌پذیر نیستند و به سختی آرام و بی‌خیال می‌شوند.

  – گوش پرمو: وسواسی
  افرادی که دارای گوش‌هایی پرمو هستند معمولًا وسواسی و نکته‌بین بوده و وقت زیادی را برای چیزهای بی اهمیت تلف می‌کنند.

  – فک چهارگوش: سرسخت
  افراد با فک مربعی انسان‌های تسخیرناپذیر و سرکش هستند. آنها توانایی تبدیل رویاهایشان به واقعیت را دارند.
  خب حالا که دیدید، یک وجب صورت چقدر حرف و حدیث و راز دارد، به جواب سؤال اول مقاله دوباره فکر کنید. صورت شما، صورت خود شما است. یک جور شناسنامه. باز هم از آن ناراضی هستید و می‌خواهید آن را عوض کنید؟ به قول شکسپیر «خداوند به شما یک چهره اعطا کرده و شما میخواهید چهره دیگری برای خود بسازید»؟!

  اشتباه اتللو
  جایی در پایان داستان اتللو، اثر معروف شکسپیر، اتللو همسر خود دزدمونا را به عشق به مرد دیگری متهم می‌کند و او را می‌کشد. اما دزدمونا واقعاً خیانتکار نبوده است. پس چرا اتللو اشتباه می‌کند؟
  به این آخرین گفتگوی اتللو و دزدمونا دقت کنید. اتللو به همسرش می‌گوید اعتراف کند، چون می‌خواهد او را به خاطر خیانتش بکشد. دزدمونا جواب می‌دهد که کاسیو، همان مردی که متهم به داشتن رابطه با او است، بر بی‌گناهی او شهادت خواهد داد. اتللو میگوید کاسیو را کشته. دزدمونا می‌فهمد که دیگر نخواهد توانست بی‌گناهی خود را ثابت کند و اتللو او را خواهد کشت. پس می‌گوید: « دریغ، به او خیانت شد، و من تباه شدم!» اتللو: «دور شو، بدکار! در مقابل چهره من به خاطر او اشک می‌ریزی؟» دزدمونا: «آه، سرورم! مرا از خویش بران، اما مکُش!» اتللو: «خاموش شو، بدکار!»
  از این صحنه چه می‌فهمیم؟ اشتباه اتللو چه بود؟ اتللو ناراحتی و ترس را در چهره دزدمونا به درستی تشخیص داده بود. اشتباه او آن بود که فکر می‌کرد ناراحتی دزدمونا به خاطر مرگ کاسیو و ترس او، ترس همسر بدکاری است که خیانتش آشکار شده است. او دزدمونا را کشت بدون این‌که فکر کند حالات چهره او مربوط به حس ترس و ناراحتی زن بی‌گناهی است که می‌داند همسر بسیار حسودش می‌خواهد او را بکشد واو نمی‌تواند بی‌گناهی خود را ثابت کند.

  پلکم دارد می‌خارد
  در عقاید عامه، پیش‌بینی‌هایی هم در مورد اجزای صورت وجود دارد:
  پیشانی بلند علامت اقبال و دولت است.
  قوز روی دماغ خوش‌شانسی می‌آورد.
  بینی که بخارد، به مهمانی خواهی رفت.
  چشم که تیر بکشد، مهمان خواهد آمد.
  سق (سقف دهان) اگر سیاه باشد، نفرین گیرا است.
  کسی زبانش را گاز بگیرد، معلوم است جایی دارند غیبتش را می‌کنند.
  پلک چشم چپ بپرد، نشانه خبر خوش است وپریدن پلک راست، نشانه غم و غصه.
  مژه افتاده را اگر درست حدس بزنی که مال کدام چشم است، آرزویت برآورده می‌شود.

  از کجا معلوم؟
  جز چهره‌خوانی، علم‌ها یا به عبارت درست‌تر شبه علم‌های متعددی در ارتباط با چهره در طول تاریخ به وجود آمده، که امروزه (جز چهره‌خوانی) تمامشان از نظر علمی رد شده‌اند. با این حال وجود چنین تفکراتی نشان می‌دهد که به هرحال یک خط ارتباطی بین چهره و فرد، وجود دارد که این‌قدر همه به دنبال کشفش بوده‌اند.
  جمجمه‌خوانی (Phrenology) نظریه‌ای است که می‌گوید شخصیت، امیال و احساسات افراد را می‌شود از روی شکل جمجمه آن‌ها تشخیص داد. بیشتر، پستی و بلندی‌های سر مورد توجه جمجمه‌خوان‌ها است. این افراد ادعا دارند که بزهکار بودن یا نبودن اشخاص را هم می‌توان از قرائن روی جمجمه ایشان دید. ایده جمجمه‌خوانی در سال 1800 پیدا شد و در قرن نوزدهم گاهی برای تحقیقات پلیسی هم از آن استفاده می‌شد.
  پیشانی‌خوانی (Metoposcopy) دانش پی بردن به سیرت و درون آدم‌ها از روی خطوط پیشانی است. بیشتر با فالگیری ارتباط دارد تا علم، و در قرن شانزدهم خیلی طرفدار داشت.
  حس‌خوانی (Pathognomy) به بررسی و مطالعه احساسات درونی و بازتاب‌ این احساسات در ظاهر فرد، مثلآ در حرف زدن یا حرکات بدن کار دارد. حس‌خوان‌ها سعی می‌کنند از روی حرکات و سکنات افراد به احساسات درونی آن لحظه فرد پی ببرند.
  شخص‌شناسی (Personology) شکل نو علم چهره‌خوانی است که در اوایل قرن بیستم ارایه شد. پیسنهاددهندگان این روش مدعی بودند می‌شود بین شکل ظاهری چهره و بدن افراد و رفتار و منش آن‌ها ارتباط و پیوندی پیدا کرد.
  منش‌شناسی (Characterology) از روش‌های تشخیص شخصیت است که در دهه 1920 ساخته شد. و ترکیبی است از روش‌های چهره‌شناسی، جمجمه‌خوانی و حس‌خوانی با دانش‌های نژادشناسی، جامعه‌شناسی و مردم‌شناسی.

  http://www.jazzaab.ir/news_detail_2779.html

  کلمات کلیدی : از افراد افرادی او اگر این این‌گونه با بختت بدون برای به بینی تشخیص تورفتگی جایی جز جمجمه‌خوانی حتماً حداکثر حرف حس‌خوانی خب دانستن در درباره رد رکورد زاویه زیبایی‌شناس سق شخصی شخصیت شخص‌شناسی شکل صاحب صافی طرفدار قبل قوز لب‌های مجری مدام مشکلات منش‌شناسی مژه نازک نشانه نوک هم هنگامی وجود وقتی پلک پیشانی پیشانی‌خوانی پیوستگی چشم چنین کارها کارهای کسی کوچکی گفته ( (جز (در (سقف ) « «آه، «خاموش «خداوند «دور «چروک‌های آخر آخرین آداب آدم‌ها آرام آرزوها، آرزویت آزادی آشفته آشکار آماده آمد آمده، آمده‌اند آموزش آموزشی آن آن، آنها آن‌طور آن‌قدر آن‌ها آن‌هاست آهنین آورد آگهی‌هایی آیا ابرو ابروانش ابروها ابروهای ابروی ابزارهای اتاقی اتصال اتللو اتللو، اثر اجازه اجتماعی اجتناب اجرا اجرایی اجزای احتمالا احساس احساسات احساساتی احساسی اخلاقی‌تان ادعا ادیان اراده ارایه ارتباط ارتباطی از است است است، است؟ استاد استخوانی استعدادش استفاده استقلال استوار اشتباه اشتراک اشخاص اشخاصی اشک اطراف اطرافیان اطلاعات اطمینان اعتراف اعتماد اعطا اعلای اعمال اعمالی اغلب افتاده افتادگی افراد افراد، افرادی افکار افکاری اقبال اقوا اما امتحان امروزه امری امنیت امور امیال امیدواری، انتخاب انتظار انتها انجام انحنائی اندیشه اندیشه، انرژی انسان‌های انعطاف‌پذیر اهمیت او او، اوایل اول اولین اکثر اکنون اگر ایجاد ایده ایده‌های ایده‌گرایی ایران ایشان این این‌قدر این‌ها این‌که این‌گونه با بار باریک باریکی باز بازبودن بازتاب‌ بازکردن باشد باشد، باشد؛ باشید باقی بالا بالای بالایی بانکی باور باید ببرند بتوانید بتوانیم بحث بخارد، بخشاینده بخشش بخشنده بد بدانید بدانیم بدترین بدن بدهید بدهید، بدهیم بدهیم، بدون بدکار بدکار» بدکاری بر برآمده برآمدگی برآورده برابر بران، برای برجستگی برخورد برخورداریم برخوردی برخی بردبار بردن بررسی برعکس، برقرار برقراری برمشکلات برنامه‌ریزی برنمی‌آیید بروز بزرگ بزرگتان بزنند بزنی بزهکار بسازند بسازید»؟ بستگی بسپارید بسیار بعد بلند بلندی‌های بمبی بنابراین به بهتر بهترین به‌طور بود بود؟ بودن بودند بوده بوده‌اند بپرد، بکشد بکشد، بکند، بکنند بگیرد، بگیرید بی بیان بیانگر بیرون بیستم بیش بیشتر بیشتر، بین بینی بی‌خیال بی‌گناهی تا تابلویی تاثیر تاثیرات تاریخ تازه تباه تبدیل تبلیغ تجربه، تجزیه تحت تحرک تحصیل تحقیقات تحلیل تحلیل‌گر تحمل تخیل تربچه ترس ترکیبی تزلزل تسخیرناپذیر تشخیص تشکر تصمیمات تصمیم‌هایشان تصمیم‌گیری تصور تضمین تعبیر تعداد تعهد تعیین تغییرات تفکر تفکرات تفکراتی تلف تمام تمامشان تمایل تمرکز تمرکزشان تنظیم تنگ توانایی توانست تواین توجه توجه، توجیه تورفتگی تولدتان توی تک‌روی تیر ثابت ثابت‌شده ثابت‌قدم جالب جالبی جامعه‌شناسی جای جایی جدی جدید جذابیت جراحی جز جزئی جزئیات جسارت جلو جمجمه جمجمه‌خوانی جمجمه‌خوان‌ها جهانی جواب جوابتان جور جوشی جیبش حال حالا حالات حامی حاکم حتی حد حدس حدی حدیث حرف حرف‌های حرکات حس حساب حسابدار حسابگر حساس حسودش حس‌خوانی حس‌خوان‌ها حفره حفره‌های حفظ حقایق، حل حل‌های حمایت حکایت‌ها حکم حیاتی خاطر خاک خبر خرج خصلت خصوص خصوصیات خصوصیت خط خطایی خطر خطوط خطی خط‌های خفیف، خلاق خلاقیت خلق خمیده خنده خنده‌ها خنده‌هاست» خندیدن، خوانده خواهد خواهی خوب خوبی خود خودتان خودستا خودش خودشان خودمان خودنما خور خوش خوش‌ترکیب خوش‌شانسی خوش‌مشربی خوش‌گذران خویش خویشتن‌گرایی خیانت خیانتش خیانتکار خیلی داخل داد دادن داده دارای دارد دارد دارد، داردکه دارند دارند دارند دارند، داروها داروهای داروین دارید داریم داستان داستان‌های داشت داشتن داشته دانا دانستن دانش دانش‌های دایماً دخل در دراز درجه درس درست درستی درست‌تر درمورد درمی‌ماند درنظر درنیمرخ درون درونی دروه‌های درک درگیر دریغ، دزدمونا دست دستیابی دفعات دقت دقیق دلالت دلسوز دلشوره دلگیر دلیل دلیلی دم دماغ دنبال دنیا دهان دهان) دهن، دهن‌بین دهه دهید دو دوباره دوراندیش دوست دوستان دوستانش دوستی دولت دوم دچار دید دیده دیدید، دیگر دیگران دیگری ذاتاً ذاتی ذهن ذهنی رئیس را رابطه راحت راحتی راز رازدار رازهایی راست، راسخ راضی راه راه‌حل‌ها راه‌حل‌های رخ رد رسوم رسیدن رعایت رفت رفتار رفتارتان رها رو روابط روابطی روان‌شناسان روبه روحی روحیه روز روزنامه‌ها روزها روزی روش روشن روشنفکر روش‌های روی رویارویی رویاهایشان رویایی رویت روییده ریاست زاویه زبان زبانش زد زدن زده زمان زن زنده‌دلی زندگی زندگی، زود زیاد زیاد، زیادتر زیادی زیبایی، زیر زیرا زیرکی سؤال سؤال‌ها ساخته ساده سازگار سازگاری ساعی سال ساکت سخت سختکوش سختی سختی‌های سخت‌ سخت‌ترین سخت‌کوش سخت‌کوشی سخت‌گیر سدی سر سربالا سرسخت سرعت سرمایه‌دوستی سرمایه‌گذاری سرورم سرکش سریع سطح سطحی سعی سمبل سنجش سنجیدگی سوال سوم سکنات سکوت سیاه سیرت شاد شادی شانزدهم شانه شاید شبه شتابزده شخص شخصی شخصیت شخصیت، شخصیتی شد شد، شدم» شدن شده شده شده‌اند شرایط، شرطی شروع شغل شفاف، شما شما، شماره شناخت شناسایی شناسنامه شنیدن شهادت شو، شوخ شود شود، شوید شک شکاک شکست‌ها شکسپیر شکسپیر، شکل شکوفایی شیار شیفته صاحب صاف صبر صبور صبوری صحبت صحنه صحنه‌ای صرف صمیمیت صندلی صورت صورت، صورتم صورتمان صورتی ضدچروک ضعیف ضمناً طراح طرحی طرز طرف طرفدار طور طول طولانی ظاهر ظاهری ظریفی عادت عادی عاطفی عاقل عالی عامه، عبارت عجول عجیب عزم عزیزان عشق عضو عقاید عقل علاقه علاقه‌اش علاقه‌مند علامت علاوه علت علم علم، علمی علم‌ها علم‌های عملی عمودی عموماً عنوان عوض عکس‌العمل عین غالب غریزی غصه غلبه غم غمگین غیبتش غیرقابل‌اتکا فاصله فالگیری فرار فرد فرد، فردگرایی، فردی فرم فشار فشرده فعال فقط فهمیدن فک فکر قابل قاطع، قانون قبل قبلی قبول قبیل قب‌قب قدر قدرت قدرتمند قدردانی قرائن قرار قرن قرینه قست قسمت قضاوت‌های قطع قلوه‌ای قلوه‌ای، قوانین قول لازم لاغر لایه لب لحظه لذت ما مادرش مادری مارک مال مالی مانند مبادا مبارزات مبتنی مبتکر مبتکرانه متعادل متعددی متعلق متفکر متقاعدکننده متمرکز متهم متوجه مثل مثلآ مثلاً مجاب‌کننده مجله‌ها محدب محدودیت‌های محسوب محل محکم محیط مختلف مخفی مد مدت مدعی مرا مراقب مراقبت مربعی مربوط مرد مردم مردم‌شناسی مردی مرز مرگ مسائل مستقل مستقیمی مسلط مشاهده مشکل مشکلات مشکلی مشکل‌پسندی مصائب مطابق مطالعه مطمئن معجزه معروف معقول معقولی معلوم معلوم؟ معمولا معمولاً معمولًا مقابل مقاله مقام، مقداری مقعر مقید من مناسب منبعی منش منطقی منظم مهارت مهربان مهم مهمان مهمانی مهمی مواجه مواقع مورد موقع موقعیت‌های مکانی مکُش» می میان میخواهید میزان میل میگوید می‌آورد می‌آیند می‌باشند می‌توان می‌تواند می‌توانند می‌توانیم می‌خارد می‌خواهد می‌خواهید می‌دارد می‌داند می‌داند می‌دانند می‌دهد می‌دهد می‌دهد، می‌ریزی؟» می‌شد می‌شمارد می‌شود می‌شود می‌شوند می‌شوند می‌فهمد می‌فهمیم؟ می‌نگرد می‌کرد می‌کشد می‌کند می‌کند می‌کند می‌کند؟ می‌کنند می‌کنند می‌کنند، می‌گذارد می‌گردد می‌گفت می‌گوید می‌گوید می‌گویند می‌گیرد می‌‌باشد می‌‌برند می‌‌توانند می‌‌توانید می‌‌خواهند می‌‌دانند می‌‌دانند می‌‌دهد می‌‌شود می‌‌شود می‌‌گردند ناامنی ناحیه ناراحتی ناراضی نازک نازک) نازک، نازکند ناشی نباشد نبودن نبوده نتایج نتیجه نخواهد نخی ندارد ندارند ندارند؟ نداشته ندانسته ندیده نسبت نسنجیده نشان نشانه نشانه‌ای نشانگر نشان‌دهنده نشده نظر نظرند نظریات نظریه‌ای نفرین نفس نفوذ نقش نموده‌اند نمی نمی‌آورد نمی‌توان نمی‌تواند نمی‌توانسته نمی‌دهند نمی‌کند نمی‌کند نمی‌کند، نمی‌کنند نمی‌گیرد نه نو نوزدهم نوع نوک نوک‌تیز نژادشناسی، نکات نکته نکته‌ای نکته‌بین نکرده نکنید نگاه نگرش نگه نگو، نیازمند نیازی نیروی نیز نیست نیست، نیستند نیستند نیستند، نیمرخ نیمه‌تمام های هر هرحال هرچند هرگز هست هست هستند هستند هستند؟ هستید هلو هم همان همان‌طور همت همدرد همدردی همسر همسرش همصحبت همه همواره همچنین همین هندسی هنردوست هنری هنگام هیجان‌زده هیچ هیچ‌وقت و وآیا وابستگی واضح واقعاً واقعی واقعیت واقع‌گرا واو واکنش واکنش‌های وتازه‌تر وتحلیل وجب وجدان وجود وخرج وسخت وسط وسواس وسواسی وظایفش وقت ولخرج ولخرجی ولی وپریدن ویا ویژگی‌های پا پای پایان پایه پایین پذیرای پرانرژی پرحرف پردازش پرمو پره پرپشت پریشان پریشان‌حال پس پستی پست‌هایی پس‌انداز پلک پلکم پلک‌ها پلک‌های پلیسی پهن پهنای پوست پوستی پول پول پول‌هم پی پیام پیدا پیسنهاددهندگان پیشانی پیشانی، پیشرفته پیش‌بینی‌هایی پیوسته پیوندی پیچیده چاله چانه چرا چراکه چروکیده چروک‌ها چشم چشم، چشمتان‌ چشمگیری چقدر چنین چه چهارگوش چهره چهره، چهره‌ای چهره‌خوانی چهره‌خوانی) چهره‌خوانی، چهره‌شناسی، چهره‌های چون چپ چگونگی چیزهای چیزی کار کارآمدی کارش کارها کارهای کارهایی کاری کاسیو کاسیو، کامل کاملا کجا کدام کراهت کرد کرد کردن کرده کردید کس کسی کشت کشته کشف کشفش کشیده کل کلی کم کمال کمانی کمونچه کمک کمی کم‌اشتباهی کم‌رنگ کم‌پشت کناری کنجکاو کند کند کند، کنند کنند کنید کنید؟ کنیم که کهن‌سالی کودک کودکی کوش کوشی کوچک کوچکی گاز گاهی گذاشتن گذراندن گذشته گرد گردو گرفته گره گریان گریه گشاد گشاده‌دستی گفتن گفتن، گفته گفتگو گفتگوی گفتیم گفتیم، گواهی گوش گوشتالو گوشتی گوشه گوش‌هایی گونه گونه‌ای گونه‌ها گویی گیرا یا یاد یادآوری یعنی یه یک یک‌باره یک‌دنده

   

  

  پیتزای ایتالیایی

  زیرنویس فارسی

  مرورگر گوگل کروم

  مجله اینترنتی

  دانلود گوگل پلی استور اندروید

  

  فال انبیا اصلی

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :