شخصیت شناسی از روی حرکات چشمها – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • شخصیت شناسی از روی حرکات چشمها – جذاب
 •  

  شخصیت شناسی از روی حرکات چشمها - جذاب
  شخصیت شناسی از روی حرکات چشمها  

  سطح چشمها: در یک گروه، معمولا فردی که سطح دید چشمانش از سایرین بالاتر است رهبر محسوب میگردد. هنگامی که شما ایستاده باشید و دیگران نشسته قطعا شما را در موضع قدرت قرار میدهد.

  مالش چشم: زمانی که فردی چشمش را با انگشت اشاره مالش می دهد نشانگر فریب و نیرنگ می باشد. از آنجایی که فرد میخواهد تماس دیداری را قطع کند بهانه ای بدست می آورد که به این طرف و آن طرف نگاه کند. این حرکت غیر ارادی یک افشاگر حسابی است که فرد دارد دروغ می گوید.

  چشم برگرداندن: این معمولا یک علامت مسلم از نیرنگ، گناه و دروغگویی است.

  چشمان بسته: هرگاه چشمان یک فرد برای لحظه ای طولانی تر از چشم بر هم زدن متعارف بسته و ابروها نیز برخاسته شود پیام چنین است: “به حرف زدن خود خاتمه بده.”

  حرکت چشم به سمت بالا: این نشانه غضب و عصبانیت است.

  نگاه مختصر به اطراف: این ژستی خجالت گونه و عشوه گرانه است. فرد جسورانه خیره میشود در حالیکه سرش را پایین انداخته و به سمت مخالف کج میکند. اشاره بر کمرویی بی باکانه دارد.

  نگاه ممتد: این بی تردید یک نشانه تمایل به آشنایی بیشتر است. شخصی که تماس چشمی برقرار می کند، چشم برگردانده، سپس مجددا به چشمان شما نگاه می کند میگوید: “مایلم با شما بیشتر آشنا شوم”

  نگاه خیره شدید
  : این نشانه خلق تهاجمی، سلطه جویانه و تهدید آمیز است.

  چشمک
  : چشمک یک علامت غرض آلود است. نشانگر آن است که رمز و رازی میان فردی که چشمک میزند و فردی که به او چشمک زده می شود برقرار است.

  بالا انداختن همزمان دو ابرو: در میان یک اتاق شلوغ، مفهوم آن کاملا واضح و روشن است: مایلم با شما ملاقات کنم.

  بالا انداختن یک ابرو
  : زمانی که یک ابرو بالا انداخته میشود در حالی که ابرو دیگر پایین باقی میماند مفهومش این است: حرف شما را باور نمیکنم.

  ابروهای گره خورده
  : زمانی که هر دو ابرو به سمت همدیگر کشیده میشود باعث پدید آمدن شیار بین آن دو می شود که دلالت بر اضطراب، درد، ترس و یا آمیزه ای از این هیجانات دارد.

  پوشاندن صورت: زمانی که دست بر روی صورت می آید مفهومش چنین است: شوکه شده ام. این ژست بین فرد و موقعیت مزاحم و متجاوز فاصله می اندازد.

  سایت تفریحی و سرگرمی جذاب

  http://www.jazzaab.ir/news_detail_1232.html

  کلمات کلیدی : ابروهای بالا نگاه چشمک   آشنا آشنایی آلود آمدن آمیز آمیزه آن آنجایی آورد آید ابرو ابروها اتاق ارادی از است است اشاره اضطراب، اطراف افشاگر ام انداختن انداخته اندازد انگشت او ای ایستاده این با باشد باشید باعث باقی بالا بالاتر باور باکانه بدست بده بر برای برخاسته برقرار برگرداندن برگردانده، بسته به بهانه بی بیشتر بین تر تردید ترس تفریحی تماس تمایل تهاجمی، تهدید جذاب جسورانه جویانه حالی حالیکه حرف حرکات حرکت حسابی خاتمه خجالت خلق خود خورده خیره دارد دارد در درد، دروغ دروغگویی دست دلالت دهد دو دید دیداری دیگر دیگران را رازی رمز رهبر روشن روی زدن زده زمانی سایت سایرین سرش سرگرمی سطح سلطه سمت سپس شخصی شخصیت شده شدید شلوغ، شما شناسی شود شوم شوکه شیار صورت طرف طولانی عشوه عصبانیت علامت غرض غضب غیر فاصله فرد فردی فریب قدرت قرار قطع قطعا لحظه مالش مایلم متجاوز متعارف مجددا محسوب مخالف مختصر مزاحم مسلم معمولا مفهوم مفهومش ملاقات ممتد موضع موقعیت می میان میخواهد میدهد میزند میشود میماند میکند میگردد میگوید نشانه نشانگر نشسته نمیکنم نگاه نیرنگ نیرنگ، نیز هر هرگاه هم همدیگر همزمان هنگامی هیجانات و واضح پایین پدید پوشاندن پیام چشم چشمان چشمانش چشمش چشمها چشمک چشمی چنین ژست ژستی کاملا کج کشیده کمرویی کند کند، کنم که گرانه گره گروه، گناه گونه گوید یا یک

   

  

  نرم افزار مدیریت پسورد

  ژورنال لباس مجلسی

  دانلود برنامه Telegram

  بازی مردگان متحرک 3 اندروید

  دانلود سریال The Walking Dead دوبله فارسی

  

  فال انبیا

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :