شخصیت شناسی از روی نوع استحمام – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • شخصیت شناسی از روی نوع استحمام – جذاب
 •  

  شخصیت شناسی از روی نوع استحمام - جذاب
  شخصیت شناسی از روی نوع استحمام  

  هنگامی‌که به حمام می‌روید اولین قسمتی که از بدنتان را می‌شورید کدام ناحیه است؟ این موضوع که شما هنگامی‌که به حمام می‌روید کدام ناحیه از بدنتان را می‌شورید دارای روان شناسی جالبی می‌باشد.
  آیا شما به حمام میروید اول صورت، زیر بغل، موهای سر، قفسه سینه یا شانه هایتان را می‌شورید؟ یا سایر اعضای بدنتان را می‌شورید.

  آیا تا کنون به پاسخ این سوال فکر کرده اید آیا به این موضوع دقت کرده‌اید ؟؟قبل از اینکه این متن را بخوانید اول تصمیم بگیرید و فکر کنید که کدام ناحیه از اعضای بدنتان را در ابتدا می‌شورید و بعد این تست را ادامه دهید.

  اگر شما شخصی هسیتد که هنگام ورود به حمام صورت خود را می‌شورید:

  پول برای شما اهمیت بسیاری دارد اما نسبت به اهمتی که پول در زندگی شما دارد کوشش کمی‌برای به دست آوردن آن انجامی‌می‌دهید سطح تقاضا و تلاش شما دارای توازن نمی‌باشد . در صحبت های خود خیلی پابند صداقت نیستید و برای اینکه به مقصود خود برسید گاهی اوقات صداقت خود را فراموش می‌کنید . افرادی که در اطراف شما هستند به دلیل رفتارهای متفاوتی که شما انجام می‌دهید قادر به درک صحیحی از شما نیستد ولی شما به تفکرات دیگران راجع به خودتان اهمیت زیادی نمی‌دهید و معمولا کارهایی را که خودتان دوست دارید و طبق خواسته و میل خودتان باشد انجام می‌دهید.

  اگر شما شخصی هسیتد که ابتدا زیر بغل خود را می‌شورید:

  شما شخصی قابل اعتماد و بسیار مسئول هسیتد و هر کاری که بر عهده شما گذاشته می‌شود را به خوبی انحام می‌دهید . شخصی کاملا مردمی‌هستید و به همین دلیل و ویژگی که دارید بسیاری از افراد مطیع شما هستید و ارزش بالایی را برای شما  قائل هستند ، زیرا شما اگر دوستی داشته باشید که در قطب شمال زندگی کند و به کمک شما احتیاج داشته باشد بلافاصله با شنیدن این خبر به کمک او می‌روید . اما توصیه می‌کنیم اینقدر صادق نباشید زیرا باعث می‌شود که متحمل  ضربات جبران ناپذیری شوید .

  اگر شما سخصی هستید که ابتدا موهای سر خود را می‌شورید:

  این افراد هنرمند، خلاق، هستند و معمولا دارای افکاری مثبت هستند که باعث می‌شود دیگران را به خود جذب کنند . این افراد معمولا آنقدر در رویاهایی خود غوطه ور می‌شوند که گاهی فراموش می‌کنند در حال حاصر و در این زمان به سر می‌برند . برای به دست آوردن پیروزیها و موفقیت های با تلاش مدام و پیوسته  پیش می‌روید . شما قادر به درک موضوعاتی هستید که دیگران نمی‌توانند آن را درک کنند . موقعیت اجتماعی برای شما بسیار مهم تر از جنبه ی اقتصادی آن می‌باشد. به خانواده و دوستانتان اهمیت زیادی می‌دهید.

  اگر شما سخصی هستید که اول قفسه‌ی سینه تان را می‌شورید:

  شما شخصی هسیتد که زیاد اهل حرف و سخن نیستید و ترجیح می‌دهید در مورد کاری صحبت نکنید تا این کار به اتمام برسد و بعد در مورد آن صحبت می‌کنید ، آدمی‌رک هستید.آرامش خیال و آسودگی بزرگترین هدف شما در زندگی است . شما شخصی هسیتد که نمی‌توانید افرادی که به نوعی حواس پرت یا پریشان هستند تحمل کنید . شما همیشه تمایل به کارهای جدید و نو دارید و از تمام وقایع جدید و متنوع استقبال می‌کنید .

  اگر شما سخصی هستید که اول شانه‌هایتان را می‌شورید:

  این افراد  معمولا در همه‌ی کارهای خود با ناامیدی وارد می‌شوند به همین دلیل نمی‌توانند پیروز میدان شوند جون از ابتدای امر با نا امیدی وارد می‌شوند . علی رغم توانایی های زیادی که دارید تا کنون پیشرفت قابل توحهی نسیب شما نشده است . دوست دارید وقت خود را در تنهایی بگذرانید و از تفزیحات جمعی فراری هستید . پول برای شما در زندگی تان تاثیری وافر و باور نکردنی دارد در حالی که بر تمام قعالیت های شما تاثیر مستقیمی‌دارد .

  سایر نقاط بدن:

  شما شخصی بسیار متعادل هستید، به راحتی می‌توانید درون خود را کنترل کنید و بر احساسات قلبی تان فائق شوید . شما  فردی فعال  و پویا نیستید باید این موضوع را یاد بگیرید که این حس را در خود بیدار سازید تا بتوانید زندگی تان را از هیجان سرشار کنید . شما شخصی دوست داشتنی هستید و به هر مجلسی که قدم بگذارید دوستان زیادی را برای خود پیدا می‌کنید.

  سایت تفریحی و سرگرمی جذاب

  http://www.jazzaab.ir/news_detail_1240.html

  کلمات کلیدی : آیا   هنگامی‌که ، ؟؟قبل آدمی‌رک آسودگی آن آنقدر آوردن آیا ابتدا ابتدای اتمام اجتماعی احتیاج احساسات ادامه ارزش از است است؟ استحمام استقبال اطراف اعتماد اعضای افراد افراد  افرادی افکاری اقتصادی اما امر امیدی انجام انجامی‌می‌دهید انحام اهل اهمتی اهمیت او اوقات اول اولین اگر اید این اینقدر اینکه با باشد باشید باعث بالایی باور باید بتوانید بخوانید بدن شما بدنتان بر برای برسد برسید بزرگترین بسیار بسیاری بعد بغل بغل، بلافاصله به بگذارید بگذرانید بگیرید بیدار تا تاثیر تاثیری تان تحمل تر ترجیح تست تصمیم تفریحی تفزیحات تفکرات تقاضا تلاش تمام تمایل تنهایی توازن توانایی توحهی توصیه جالبی جبران جدید جذاب جذب جمعی جنبه جون حاصر حال حالی حرف حس حمام حواس خانواده خبر خلاق، خواسته خوبی خود خودتان خیال خیلی دارای دارد دارید داشتنی داشته در درون درک دست دقت دلیل دهید دوست دوستان دوستانتان دوستی دیگران را راجع راحتی رغم رفتارهای روان روی رویاهایی زمان زندگی زیاد زیادی زیر زیرا سازید سایت سایر سخصی سخن سر سر، سرشار سرگرمی سطح سوال سینه شانه شانه‌هایتان شخصی شخصیت شما شما  شمال شناسی شنیدن شوند شوید صادق صحبت صحیحی صداقت صورت صورت، ضربات طبق علی عهده غوطه فائق فراری فراموش فردی فعال  فکر قائل قابل قادر قدم قسمتی قطب قعالیت قفسه قفسه‌ی قلبی متحمل  متعادل متفاوتی متن متنوع مثبت مجلسی مدام مردمی‌هستید مسئول مستقیمی‌دارد مطیع معمولا مقصود مهم مورد موضوع موضوعاتی موفقیت موقعیت موهای میدان میروید میل می‌باشد می‌برند می‌توانید می‌دهید می‌دهید می‌دهید می‌روید می‌شود می‌شورید می‌شورید این می‌شورید آیا می‌شورید این می‌شورید شما می‌شورید پول می‌شورید؟ می‌شوند می‌کنند می‌کنید می‌کنید می‌کنیم نا ناامیدی ناحیه ناپذیری نباشید نسبت نسیب نشده نقاط نمی‌باشد نمی‌توانند نمی‌توانید نمی‌دهید نو نوع نوعی نکردنی نکنید نیستد نیستید های هایتان هدف هر هستند هستید هستید، هستیدآرامش هسیتد همه‌ی همیشه همین هنرمند، هنگام هنگامی‌که هیجان و وارد وافر ور ورود وقایع وقت ولی ویژگی پابند پاسخ پرت پریشان پول پویا پیدا پیروز پیروزیها پیش پیشرفت پیوسته  کار کارهای کارهایی کاری کاملا کدام کرده کرده‌اید کمک کمی‌برای کنترل کند کنند کنون کنید که کوشش گاهی گذاشته ی یا یاد

   

  

  آموزش بالا بردن سرعت دانلود شبانه

  جدیدترین استخدام ها

  چرا زنها بیشتر از مردها حرف می‌ زنند

  بازی مردگان متحرک 3 اندروید

  دانلود رایگان کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی

  

  فال تاروت کبیر

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :