شناخت شخصیت از روی حرکات سر – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • شناخت شخصیت از روی حرکات سر – جذاب
 •  

   

  شناخت شخصیت از روی حرکات سر

  سر تکان دادن (بالا و پایین): کمک میکند دیگران آرامش بیابند و نشانگر توافق است.

  سر تکان دادن(چپ و راست): تکان دادن سر از یک سو به سوی دیگر دال بر مخالفت و بی علاقگی است.

  تکیه دادن چانه: گذاشتن دستها زیر چانه می گوید: “من حوصله ام سر رفته”. فرد ممکن است بخواهد خود را مشتاق جلوه دهد اما پیام واقعی آن چنین است: “من قادر نیستم روی سخن شما تمرکز کنم”

  مالش گردن: مالش گردن تردید را در مورد موضوع گفته شده و یا شنیده شده آشکار می سازد. این ژست معمولا توسط انگشت اشاره روی کنار گردن درست زیر گوش پدید می آید.

  نوازش چانه: این علامت نوید دهنده نشانگر آن است که توجه شنونده با دقت کامل و مشتاقانه به تک تک واژه هایی است که شما می گویید. این حرکتی متفکرانه است که معمولا توسط مردی که ریش ندارد انجام می شود.

  مالش چانه: این ژست اندکی متفاوت بوده و توسط حرکت انگشت اشاره بر سراسر پایین چانه انجام میگیرد و میتواند نشانگر آن باشد که شنونده حرف شما را باور ندارد.

  خمیازه کشیدن: خواب آلودگی تنها علت خمیازه نمی باشد بلکه “خمیازه اجتماعی” نیز وجود دارد. خمیازه ای که در یک موقعیت استرس زای خفیف پدید می آید. هنگامیکه مردد هستید چه کاری میخواهید انجام دهید خمیازه روشی است برای خریدن زمان.

  http://www.jazzaab.ir/news_detail_2836.html

  کلمات کلیدی : (بالا آرامش آشکار آلودگی آن آید آید نوازش اجتماعی از است است تکیه است سر استرس اشاره ام اما انجام اندکی انگشت ای این با باشد باور بخواهد بر برای بلکه به بوده بی بیابند تردید تمرکز تنها توافق توجه توسط تک تکان جلوه حرف حرکات حرکت حرکتی حوصله خریدن خفیف خمیازه خواب خود دادن دادن(چپ دارد دال در درست دستها دقت دهد دهنده دهید دیگر دیگران را راست) رفته روشی روی ریش زای زمان زیر سازد سخن سر سر سر سراسر سو سوی شخصیت شده شما شناخت شنونده شنیده شود مالش علاقگی علامت علت فرد قادر مالش متفاوت متفکرانه مخالفت مردد مردی مشتاق مشتاقانه معمولا ممکن من مورد موضوع موقعیت می میتواند میخواهید میکند میگیرد ندارد ندارد خمیازه نشانگر نمی نوید نیز نیستم هایی هستید هنگامیکه و واقعی واژه وجود پایین پایین) پدید پیام چانه چنین چه ژست کاری کامل کشیدن کمک کنار کنم مالش که گذاشتن گردن گفته گوش گوید گویید یا یک

   

  

  مرسدس بنز

  جدیدترین استخدام ها

  نرم افزار مدیریت پسورد

  بیوگرافی سردار ازمون

  پورتال تحليلی خبری

  

  فال روز

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :