شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) – جذاب
 •  

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند

   اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به سفرهای توریستی و گردشگردی و جهانگردی علاقه مند هستید و یا قصد سفر به مکان های دیدنی دنیا را دارید، در این مطلب  برای شما پیشنهادی هیجان انگیز داریم. سفر به چند شهر زیبا که کوچه و خیابان هایش را آب گرفته است!

  همه ی این شهرها مانند یک تکه چوب بر روی آب شناور هستند و به نوعی گستردگی کانال های آب را به رخ ما می کشند! در این شهرها باید گشت و گذار خود را با قایق انجام دهید. پس نگران راه رفتن و خستگی پاهایتان نباشید!

  ۱. شهر GIETHOORN در کشور هلند
  گیدورن (GIETHOORN) شهری کوچک در شمال کشور هلند است. این شهرِ بدون اتومبیل، با آبراهه ها خیابان کشی شده است و وسیله ی حمل و نقل آن، قایق می باشد. شهری با جمعیت ۲۶۰۰ نفر که انگار آن را از داستان های تخیلی و افسانه ای گرفته اند! در این شهر کوچک و زیبا، علاوه بر قایق ها، پل های چوبی زیبا و خانه هایی قدیمی با سقف کاهگلی نیز خودنمایی می کنند.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۲. شهر ANNECY در کشور فرانسه
  بسیاری از مردم آنسی (ANNECY) را به دلیل وسعت و بزرگی راه های آبی و همچنین مجاور بودن این شهر با کوه های آلپ، «ونیزِ آلپ» می نامند. آبراه های این شهر به صورت هدفمند و طراحی شده، در اطراف قلعه ی قدیمی پادشاه آنسی قرار گرفته اند و تمام کانال ها دور برج ساخته شده اند.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۳. شهر SUZHOU در کشور چین
  سوژو (SUZHOU) یکی از شهرهای تاریخی کشور چین است که در استان جیانگ سو (Jiangsu) واقع شده است. این شهر پر از کانال و آبراه است که دارای ۲ نوع مختلف می باشند. یک دسته از این آبراه ها اصلی هستند و برای رفت و آمدهای اصلی مورد استفاده قرار می گیرند. دسته ی دیگر آبراه های مردم محلی است که به محله های مسکونی شان ختم می شود.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۴. شهر VENICE در کشور ایتالیا
  شاید مشهورترین کانال در شهرهای دنیا، متعلق به شهر ونیز (VENICE) باشد که این شهر را به یک مقصد محبوب در ایتالیا تبدیل کرده است. این شهر بر روی بیش از ۱۰۰ جزیره ی کوچک در دریای آدریاتیک ساخته شده است.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۵. شهر BRUGES در کشور بلژیک
  سفر به شهر بروژ (BRUGES)، پایتخت کشور بلژیک و بزرگترین شهرستان غربی این کشور، هیچگاه بدون قایق سواری بر روی کانال معروف این شهر و دیدن ساختمان های قرون وسطی و قدم زدن بر روی خیابان های سنگفرش شده کامل نخواهد شد.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۶. شهر GANVIE در آفریقا
  در غرب آفریقا روستای گانوی (GANVIE) در مرکز دریاچه ی نوکوئه (Nokoue) واقع شده است که حدود ۲۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد و مردمش با چوب در وسط آب ها هستند. شاید اینجا سرزمینی گمشده باشد. چرا که این روستا از نزدیک ترین خط ساحلی، چندین مایل دورتر است و حضور قایق ها در اینجا بسیار ضروری و واجب می باشد.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۷. شهر STOCKHOLM در کشور سوئد
  استکهلم (STOCKHOLM) پایتخت کشور سوئد است که از بیش از ۱۴ جزیره و ۵۰ پل ساخته شده است. شلوغترین کانال این شهر Djurgårdsbrunnskanalen نام دارد که در واقع برای گردشگران ساخته شده است. این آبراه گردشگر را در نهایت به موزه ی واسا (Vasa) می رساند.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۸.شهر BANGKOK در کشور تایلند
  شهر بانکوک (BANGKOK) معروف است به «ونیز شرق». این شهر مدیون آبراه و کانالی است که از رودخانه ی چانو فرایا (Chao Phraya) تغذیه می شود. بهترین راه برای مشاهده و شناخت فرهنگ پویا و تاریخ این شهر تایلند، استفاده از قایق است.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۹. شهر HAMBURG در کشور آلمان
  شاید شما کاملا متعجب شوید از اینکه بدانید شهر هامبورگ (HAMBURG) در آلمان، به شهر پل ها معروف است و با این نام شناخته می شود. زیرا این شهر از ترکیب بیش از ۲۵۰۰ پل ساخته شده است، حتی بیشتر از مجموع پل های لندن و آمستردام و ونیز. به همین دلیل بسیاری از گردشگران در این شهر مشتاق هستند تا به داخل آب بروند و از زیر پل ها بگذرند و با سازه های این پل ها آشنا شوند.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۱۰.شهر UTRECHT در کشور هلند
  کانال Oudergracht در شهر اوترخت (UTRECHT)، کانالی منحنی است که در مرکز شهر واقع شده و معروف به کانال قدیمی می باشد. در گذشته قسمتی از این کانال ها برای ذخیره کردن آب استفاده می شد، اما اکنون این انبارهای ذخیره تبدیل به کافی شاپ و رستوران شده اند.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۱۱. شهر KO PANYI در کشور تایلند
  احساس می شود که این دهکده ی ماهیگیری بر روی تعدای عصای چوبی، درست بر روی آب ساخته شده باشد. مردم محلی این شهر بر روی آب شناور هستند تا برای توریست ها و گردشگرانی که از آن جا می گذرند، ناهار و غذا سرو کنند.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۱۲. شهر KERALA در کشور هند
  شهر ساحلی کرالا (KERALA) در جنوب هند واقع شده است. این شهر از پنج دریاچه ی بزرگ تشکیل شده است که با کانال به یکدیگر متصل هستند. در این شهر یک آبراه معروفی است که تقریبا اکثر گردشگران با آن آشنا هستند و از آن می گذرند و در خانه های قایقی سکنی می گزینند.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۱۳. شهر WUZHEN در کشور چین
  بهترین زمان برای بازدید از شهر (WUZHEN) چین، بین ماه های مارس تا ماه می میلادی (اواخر اسفند تا اواخر اردیبهشت) می باشد. این شهر یکی از شش شهر معروف به آب باستانی در رودخانه ی یانگ تسه (Yangtze) می باشد. علاوه بر این مردم می گویند که غبار و نم نم باران و آب و هوای این فصل از سال، باعث زیبایی بیشتر شهر می شود.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  ۱۴. شهر BIRMINGHAM در کشور انگلستان
  سیستم کانال گسترده ی شهر بیرمنگام (BIRMINGHAM)، در طول انقلاب صنعتی اروپا ساخته شده است. اما امروزه از آن بیشتر برای مقاصد توریستی استفاده می شود. در هر صورت تو به عنوان بیننده، این سیستم آبی را تحسین می کنی.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

    ۱۵. شهر CAN THO در کشور ویتنام
  شهر کان تو (CAN THO) بر روی ساحل جنوبی رودخانه هائو (Hau) قرار گرفته است. اگر به این شهر بروید، با بازارهای شناور رو به رو خواهید شد. مردم محلی این شهر همگی خرید و فروش خود را بر روی قایق های شناور در آب انجام می دهند.

  شهرهای زیبایی که بر روی آب شناورند (+تصاویر) - جذاب

  منبع: chidaneh.com

   

  http://www.jazzaab.ir/%d8%b4%d9%87%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%a8%d8%b1-%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%a2%d8%a8-%d8%b4%d9%86%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%86%d8%af-%d8%aa%d8%b5%d8%a7.html

  کلمات کلیدی : احساس استکهلم بسیاری بهترین در سفر سوژو سیستم شاید شهر کانال گیدورن ( () ()، (اواخر )    اگر «ونیز «ونیزِ å آب آبراه آبراهه آبی آدریاتیک آشنا آفریقا آلمان آلمان، آلپ» آلپ، آمدهای آمستردام آن آن، آنسی اتومبیل، اردیبهشت) اروپا از است است است همه است، استان استفاده اسفند اصلی اطراف افرادی افسانه اما امروزه انبارهای انجام اند اند انقلاب انگار انگلستان انگیز اواخر اوترخت اکثر اکنون اگر ای ایتالیا این اینجا اینکه با باران بازارهای بازدید باستانی باشد باشد باشند باعث بانکوک باید بدانید بدون بر برای برج بروند بروژ بروید، بزرگ بزرگترین بزرگی بسیار بسیاری بلژیک به بهترین بودن بگذرند بیرمنگام بیش بیشتر بین بیننده، تا تاریخ تاریخی تایلند تایلند، تبدیل تحسین تخیلی ترکیب ترین تسه تشکیل تعدای تغذیه تقریبا تمام تو توریست توریستی تکه جا جزیره جمعیت جنوب جنوبی جهانگردی جیانگ حتی حدود حضور حمل خانه ختم خرید خستگی خط خواهید خود خودنمایی خیابان داخل دارای دارد دارید، داریم داستان در درست دریاچه دریای دسته دلیل دنیا دنیا، دهند دهکده دهید دور دورتر دیدن دیدنی دیگر ذخیره را راه رخ رساند رستوران رفت رفتن رو رودخانه روستا روستای روی زدن زمان زیبا زیبا، زیبایی زیر زیرا ساحل ساحلی ساحلی، ساختمان ساخته سازه سال، سرزمینی سرو سفر سفرهای سقف سنگفرش سو سوئد سواری سکنی سیستم شان شاپ شاید شد شد شد، شده شده، شرق» شش شلوغترین شما شمال شناخت شناخته شناور شناورند شهر شهرستان شهرها شهرهای شهرِ شهری شود شود شوند شوید صنعتی صورت ضروری طراحی طول عصای علاقه علاوه عنوان غبار غذا غرب غربی فرانسه فرایا فرهنگ فروش فصل قایق قایقی قدم قدیمی قرار قرون قسمتی قصد قلعه لندن ما مارس مانند ماه ماهیگیری مایل متصل متعجب متعلق مجاور مجموع محبوب محله محلی مختلف مدیون مردم مردمش مرکز مسکونی مشاهده مشتاق مشهورترین مطلب  معروف معروفی مقاصد مقصد منبع منحنی مند مورد موزه مکان می میلادی نام نامند ناهار نباشید نخواهد نزدیک نفر نقل نم نهایت نوع نوعی نوکوئه نگران نیز ها ها، هائو هامبورگ های هایش هایی هدفمند هر هستند هستید هلند همچنین همگی همین هند هوای هیجان هیچگاه و واجب واسا واقع وسط وسطی وسعت وسیله ونیز ویتنام پادشاه پاهایتان پایتخت پر پس پل پنج پویا پیشنهادی چانو چرا چند چندین چوب چوبی چوبی، چین چین، کافی کامل کاملا کان کانال کانالی کاهگلی کرالا کردن کرده کشند کشور کشور، کشی کنند کنی که کوه کوچه کوچک گانوی گذار گذرند گذرند، گذشته گردشگر گردشگران گردشگرانی گردشگردی گرفته گزینند گسترده گستردگی گشت گمشده گویند گیرند ی یا یانگ یک یکدیگر یکی

   

  

  قرص های ضد بارداری

  مرورگر گوگل کروم

  مدل مبلمان های شیک

  خوشتیپ ترین مرد

  طرز تهیه چیپس خانگی

  

  فال حافظ

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :