طالع بینی ازدواج ماه های مختلف با هم – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • طالع بینی ازدواج ماه های مختلف با هم – جذاب
 •  

  طالع بینی ازدواج ماه های مختلف با هم - جذاب

  طالع بینی ازدواج ماه های مختلف با هم

  برای انتخاب همسر با زنان دارای این ویژگی های خاص ازدواج کنید زیرا آن ها بهترین شریک زندگی برای روزهای سخت هستند.

  دنیا علی رغم پیشرفت های علمی که داشته است همچنان در قید مسائل خرافاتی به سر می‌برد که این روزها جای خیلی از موارد عقلانی را گرفته است.

  در ذیل نمونه ای از طالع بینی به سبک غربی را مشاهده می‌کنید؛

  اگرمردی هستید که قصد ازدواج دارید ما به شما توصیه می کنیم که از زنان متولدین ماه های زیر همسر اختیار کنید، البته این بدین معنا نیست که زنان متولدین ماه های دیگر مناسب ازدواج نیستند بلکه باید در اخلاق و رفتار آن ها دقت کرده و با توجه به برخی از ویژگی های رفتاری همسر خود را انتخاب کنید.

  ویژگی هایی که برای زنان متولد سه برج سرطان، حمل و اسد در زیر ذکر می شوند در بین متولدین این ماه عمومیت داشته اما همیشه استثنا نیز وجود دارد.

  متولد برج سرطان یا تیر

  زنان متولد برج سرطان یا ماه تیر بسیار احساساتی بوده و عشق آنها بی قید و شرط است. آنها برای همسرشان از هیچ کاری مضایقه نکرده و بسیار زنان فداکاری هستند.

  اگر شما با یک زن متولد برج سرطان ازدواج کرده اید بدانید شما سال های طولانی زندگی خوشی را در کنار او تجربه می کنید. با این حال باید این موضوع را نیز درنظر بگیرید که زن های متولد این ماه حتی در مورد چیزهای بی اهمیت بسیارحساس هستند اما این موضوع در مقایسه با دیگر محاسن آن ها قابل چشم پوشی است.

  خانم های متولد برج سرطان از هیچ تلاشی برای آنکه یک خانه گرم برای همسر و فرزندانشان بسازند دریغ نمی کنند. همچنین زنان متولد این ماه آشپزهای بی نظیری هستند و این بدان معناست که روی میزغذاخوری شما اغلب غذاهای خوشمزه و متنوعی وجود دارد که شما می توانید از آن ها لذت ببرید.

  علاوه بر موارد فوق زنان متولد برج سرطان مادران پرتلاش و دوست داشتنی هستند و کودکان آنها همیشه در جایگاه های نخست قرار دارند.

  متولد برج حمل یا فروردین

  زنان متولد برج حمل مانند کوه پشت همسرشان ایستاده و در مشکلات زندگی سر خم نمی کنند، آن ها چون نردبان عامل ترقی شوهر خود می شوند. متولدین این ماه برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کاری دریغ نمی کنند آنها بسیار قوی و شجاع بوده و در مراحل مختلف زندگی همسر خود را حمایت می کنند.

  مردانی که با متولدین برج حمل ازدواج می کنند به زودی به یک موقعیت اجتماعی بالا، دست پیدا می کنند. زنان برج حمل همسرخود را به مردی با اقتدار و مسئولیت پذیر تبدیل می کنند آنها بسیار کم توقع بوده و انتظارات واقع بینانه ای از زندگی دارند.

  باید بدانید که زنان متولد برج حمل بسیار سخت به کسی دل می بندند به همین دلیل اگر تصمیم دارید با متولد این برج ازدواج کنید باید کفش فولادی به پا کنید.

  زنان متولد فروردین ماه بسیار دقیق بوده و مادرانی نمونه هستند که معمولا کودکان تربیت شده آنها در آینده در بین رهبران و برندگان میدان های بزرگ قرار می گیرند. آنچه آنها از شریک زندگی خود انتظار دارند یک شخصیت قوی و با اراده محکم است که همه این ویژگی ها در بین زنان متولد این ماه وجود دارد.

  زن متولد برج اسد یا مرداد

  زنان متولد برج اسد یا مرداد قوی اما کمی خشن هستند و به عبارت دیگر آنها روحیه مبارزه طلبی دارند. این زنان قدرت باور نکردنی و توانایی خارق العاده ای در مبارزه با مشکلات دارند و اگر شما به یک همسر استوار در زندگی نیاز دارید با متولدین این ماه ازدواج کنید.

  متولدین برج اسد هرگز از نگاه همسرشان فردی معمولی به حساب نمی آیند بلکه همیشه با کارهای ویژه ای همسر خود را حیرت زده می کنند. مردانی که با متولدین این ماه ازدواج می کنند اغلب شیفته جذابیت و قدرت تحمل همسر خود در برابر سختی ها و مشکلات هستند.

  زن متولد این ماه خود را وقف همسر و زندگی کرده و بسیار وفادار است. اگر با متولد این ماه ازدواج کنید عشق را در تمام طول زندگی خود حس می کنید.

  گفتنی است؛ هنوز هیچ تحقیق علمی این موارد را تایید نکرده است و صرفا گمانه هایی است که برای انسان های بی اعتقاد به کار می‌رود.

   

  http://www.jazzaab.ir/%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%b9-%d8%a8%db%8c%d9%86%db%8c-%d8%a7%d8%b2%d8%af%d9%88%d8%a7%d8%ac-%d9%85%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81-%d8%a8%d8%a7-%d9%87%d9%85.html

  کلمات کلیدی : آشپزهای آن آنها آنچه آنکه آیند آینده اجتماعی احساساتی اختیار اخلاق اراده از ازدواج است است است؛ استثنا استوار اسد اعتقاد اغلب اقتدار البته العاده اما انتخاب انتظار انتظارات انسان اهداف اهمیت او اگر اگرمردی ای اید ایستاده این با بالا، باور باید ببرید بدان بدانید بدین بر برابر برای برج برخی برندگان بزرگ بسازند بسیار بسیارحساس بلکه بندند به بهترین بوده بگیرید بی بین بینانه بینی تایید تبدیل تجربه تحقیق تحمل تربیت ترقی تصمیم تلاشی تمام توانایی توانید توجه توصیه توقع تیر تیر جای جایگاه جذابیت حال حتی حس حساب حمایت حمل حیرت خارق خاص خانم خانه خرافاتی خشن خم خود خوشمزه خوشی خیلی دارای دارد دارد دارند دارند دارید داشتنی داشته در درنظر دریغ دست دقت دقیق دل دلیل دنیا دوست دیگر ذکر ذیل را رسیدن رغم رفتار رفتاری رهبران روحیه روزها روزهای روی زده زن زنان زندگی زودی زیر زیرا سال سبک سخت سختی سر سرطان سرطان، سه شجاع شخصیت شده شرط شریک شما شوند شوهر شیفته صرفا طالع طلبی طول طولانی عامل عبارت عشق عقلانی علاوه علمی علی عمومیت غذاهای غربی فداکاری فردی فرزندانشان فروردین فروردین فوق فولادی قابل قدرت قرار قصد قوی قید لذت ما مادران مادرانی مانند ماه مبارزه متنوعی متولد متولدین محاسن محکم مختلف مراحل مرداد مرداد مردانی مردی مسئولیت مسائل مشاهده مشکلات مضایقه معمولا معمولی معنا معناست مقایسه مناسب موارد مورد موضوع موقعیت می میدان میزغذاخوری می‌برد می‌رود می‌کنید؛ نخست نردبان نظیری نمونه نمی نکردنی نکرده نگاه نیاز نیز نیست نیستند ها های هایی هرگز هستند هستند هستید هم همسر همسرخود همسرشان همه همچنان همچنین همیشه همین هنوز هیچ و واقع وجود وفادار وقف ویژه ویژگی پا پذیر پرتلاش پشت پوشی پیدا پیشرفت چشم چون چیزهای کار کارهای کاری کرده کسی کفش کم کمی کنار کنند کنند کنند، کنید کنید کنید، کنیم که کودکان کوه گرفته گرم گفتنی گمانه گیرند یا یک

   

  

  لطیفه

  دانلود فیلم Trolls 2016

  شکستن قولنج

  دانلود فیلم Tower 2016

  عکس نوزادان

  

  فال روزانه

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :