طالع بینی تعداد فرزندان خانواده – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • طالع بینی تعداد فرزندان خانواده – جذاب
 •  

  طالع بینی تعداد فرزندان خانواده - جذاب
  طالع بینی تعداد فرزندان خانواده  

  فرزندچندم؟
  آیا فکر می کنید اینکه فرزند چندم خانواده باشید، می تواند بر شکل گیری شخصیت شما تاثیر گذار باشد؟

  – تک فرزندان

  نقاط مثبت: این افراد همان ها هستند که دنیا را متحول می کنند. افرادی تکلیف-گرا، مرتب و منظم، با وجدان و وظیفه شناس، و بسیار قابل اطمینان می باشند. آنها عاشق واقعیت، افکار و اندیشه ها، و جزئیات هستند. و از قبول مسئولیت های مختلف واهمه ای ندارند.

  نقاط منفی: یکی از خصیصه های منفی این افراد سرسختی و خشونت شدید آنهاست. کمی کینه ای و پرتوقع هستند و معمولاً از قبول اشتباهاتشان سر باز میزنند. به هیچ وجه انتقادپذیر نیستند. در برابر دیگران افرادی بسیار حساس و نفوذ پذیرند که احساساتشان خیلی زود جریحه دار می شود.

  – فرزندان اول خانواده

  نقاط مثبت: آنها ذاتاً فرمانده به دنیا آمده اند. احتمالاً رئیس جمهورها، فضانوردان و مدیرعاملین همه فرزندان اول خانواده هستند. فکر می کنند که همیشه حق و اولویت در هر کاری با آنهاست. فرزندان اول به دو دسته تقسیم می شوند: پرورش دهندگان افراد مطیع یا متحول کنندگانی سلطه جو. هر دو یکسان هستند فقط از متدهای مختلفی استفاده می کنند. معمولاً فرزندان اول خانواده، افرادی ایرادگیر، مشکل پسند، و دقیق هستند و عاشق توجه به جزئیات مسائلند. افرادی وقت شناس، منظم، و با کفایتند که دوست دارند همه چیز به بهترین نحو انجام شود. از مسائل غافلگیر کننده نیز به هیچ وجه خوششان نمی آید.

  نقاط منفی: معمولاً این افراد کمی بداخلاق، ترشرو بی احساس به نظر می آیند. گه گاه به خاطر زورگویی و فشاری که بر سایرین می آورند، تهدید کننده و رعب آور هستند. چون فکر می کنند که همیشه حق با آنهاست و فقط خودشان همه چیز را می دانند، به دیگران اطمینان کمی دارند. ریاست مآب، ایرادگیر و نسبت به اشتباهات حساس و نکته سنج هستند.

  – فرزندان وسط خانواده

  نقاط مثبت: فرزندان وسطی، افرادی خانواده دوست هستند که دیگران از بودن با آنها لذت می برند. مهمترین نیاز آنها، آرام نگاه داشتن اقیانوس پرتلاطم زندگی است و شعار آنها “آرامش به هر قیمتی” است. اینها افرادی بسیار آرام و بی سر و صدا، شیرین و دوست داشتنی هستند و شنوندگان خوبی به شمار می روند. مهارت زیادی در حل مشکلات دارند چون همیشه هر دو جنبه ی یک مشکل را بررسی می کنند و دوست دارند همه را خوشحال کنند. همین مسئله باعث می شود که مشاوران و میانجیگران خوبی باشند.

  نقاط منفی: نسبت به فرزندان اول خانواده، احساس سلطه گری کمتری دارند، اما دوست دارند همه آنها را ستایش کرده و دوست بدارند—یا حداقل با آنها احساس شادی و خوشبختی کنند. از آنجا که سعی در راضی نگاه داشتن همه دارند، ممکن است به افرادی وابسته تبدیل شوند. نمی توانند خوب تصمیم بگیرند تا جایی که باعث رنجاندن دیگران می شود. همچنین برای شکست و اشتباهات دیگران، خود را سرزنش می کنند.

  – فرزندان آخر خانواده

  نقاط مثبت: افرادی شاد و سرزنده اند که این شادی و سرخوشی را با خود همه جا می برند و دیگران را نیز از آن بهره مند می کنند. مهارت های مردمی آنها بسیار قوی است و عاشق این هستند که دیگران را با حرف ها و کارهایشان سرگرم کنند. هیچ کس برای آنها غریبه نیست و به سرعت با همه صمیمی می شوند. افرادی برونگرا هستند که از وجود دیگران انرژی می گیرند. از ریسک کردن واهمه ای ندارند.

  نقاط منفی: خیلی زود خسته می شوند. از طرد شدن واهمه داشته و افق توجهاتشان کوتاه است. افرادی خود گرا هستند. معمولاً به خاطر توقعات غیر واقعیشان از رابطه، که تصور می کنند در همه ی رابطه ها باید همیشه خوشی و خنده برقرار باشد، رابطه های زیادی را به فنا می دهند. اما نمی دانند که عمر چنین رابطه هایی بسیار کوتاه است.

  سایت تفریحی و سرگرمی جذاب

  http://www.jazzaab.ir/news_detail_1239.html

  کلمات کلیدی : آیا   فرزندچندم؟ آخر آرام آرامش آمده آن آنجا آنها آنها، آنهاست آور آورند، آید نقاط آیند احتمالاً احساس احساساتشان از است است استفاده اشتباهات اشتباهاتشان اطمینان افراد افرادی افق افکار اقیانوس اما انتقادپذیر انجام اند اندیشه انرژی اول اولویت ای ایرادگیر ایرادگیر، این اینها اینکه با باز باشد، باشد؟ باشند باشند نقاط باشید، باعث باید بداخلاق، بدارند—یا بر برابر برای بررسی برقرار برند برونگرا بسیار به بهترین بهره بودن بگیرند بی بینی تا تاثیر تبدیل ترشرو تصمیم تصور تعداد تفریحی تقسیم تهدید تواند توانند توجه توجهاتشان توقعات تک تکلیفگرا، جا جایی جذاب جریحه جزئیات جمهورها، جنبه جو حداقل حرف حساس حق حل خاطر خانواده خانواده نقاط خانواده، خسته خشونت خصیصه خنده خوب خوبی خود خودشان خوشبختی خوشحال خوششان خوشی خیلی دار دارند دارند، داشتن داشتنی داشته دانند دانند، در دسته دقیق دنیا دهند دهندگان دو دوست دیگران دیگران، ذاتاً رئیس را رابطه رابطه، راضی رعب رنجاندن روند ریاست ریسک زندگی زود زورگویی زیادی سایت سایرین ستایش سر سرخوشی سرزنده سرزنش سرسختی سرعت سرگرم سرگرمی سعی سلطه سنج شاد شادی شخصیت شدن شدید شعار شما شمار شناس، شنوندگان شود شود شوند شکست شکل شیرین صدا، صمیمی طالع طرد عاشق عمر غافلگیر غریبه غیر فرزند فرزندان فرزندان نقاط فرمانده فشاری فضانوردان فقط فنا فکر قابل قبول قوی قیمتی لذت مآب، متحول متدهای مثبت مختلف مختلفی مدیرعاملین مرتب مردمی مسئله مسئولیت مسائل مسائلند مشاوران مشکل مشکلات مطیع معمولاً ممکن مند منظم، منفی مهارت مهمترین می میانجیگران میزنند نحو ندارند نقاط نسبت نظر نفوذ نمی نکته نگاه نیاز نیز نیست نیستند ها ها، های هایی هر هستند هستند همان همه همچنین همیشه همین هیچ و وابسته واقعیت، واقعیشان واهمه وجدان وجه وجود وسط وسطی، وظیفه وقت پذیرند پرتلاطم پرتوقع پرورش پسند، چندم چنین چون چیز کارهایشان کاری کردن کرده کس کفایتند کمتری کمی کنند کنند کننده کنندگانی کنید که کوتاه کینه گاه گذار گرا گری گه گیرند گیری ی یا یک یکسان یکی

   

  

  هواشناسی اندروید

  دانلود فیلم آبنبات چوبی

  مجله اینترنتی

  فال عطسه

  طالع بینی سال 2017

  

  فال حافظ اصلی

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :