طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد
 •  

   

  طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

   

  طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  فال بسیار جذاب و جالب دختران مجرد و دم بخت.شما متولد چه ماهی هستید ، آیا مجرد هستید و قصد ازدواج دارید فال ازدواج از آینده به شما خبر می دهد.

   

  فروردین

  طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  امروز همه از این که به زودی ازدواج می کنی خوشحال هستند، چون از دست غرغرهایت راحت می شوند و از این به بعد شوهر بیچاره ات است که باید تو را تحمل کند.

  اردیبهشت

  طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  کسی در این دنیا هست که هر لحظه به تو فکر می کند و بی تو زنده نیست و نفس نمی کشد و قلبش نمی زند و اگر با او تماس نگیری، به کما می رود.او به زودی به خواستگاریت میاید و تو را با اسب سفید به قصر خوشبختی ها می برد.

   

  خرداد

    طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  امروز دوست مامانت بعد از سالها زنگ می زنه خونه شما و با مامانت حرف می زنه و تورو واسه پسرش خواستگاری می کنه . البته تا سه سال دیگه نمی تونید ازدواج کنید چون پسره زندانه و سه سال از حبسش مونده.

  تیر

    طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  تا ۴۳ روز دیگه ازدواج می کنی با پسر مورد علاقه ات و تا ۳۴۲ روز دیگه بچه دار میشین پسره اسمشو می زارین بهرام بعد از ۷۴۰ روز دیگه بچه دومت بدنیا میاد که اونم پسره اسمش می زارین شهرام و…

  مرداد

    طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  تو با هر کسی که ازدواج کنی یکسال نشده پست می دن و باز برمی گردی خونه بابات….

  شهریور

    طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  هر خواستگاری که واست میاد بعلت نامعلومی بعد از سه روز ناپدید میشه و دیگه خبری ازش نمیشه.

  مهر

    طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  تا یکسال دیگه ازدواج می کنی اما شوهرت معتاد ازآب در میاد و طلاق میگیری بعد از یکسال باز ازدواج می کنی اما اون یکی هم معتاد در میاد و باز طلاق دوباره یکسال صبر می کنی و باز ازدواج می کنی در ازدواج سوم موفق میشی و پسر یک کارخونه دار میلیاردر و فوق العاده زیبا تو رو میگیره و کلی خوشبخت میشی.

  آبان

    طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  پسری که همیشه در دانشگاه از تو جزوه می گیرد، هیچ فکری در کله اش ندارد و فقط عادت کرده از تو کمک بگیرد، نه قیافه داری، نه اخلاق. چرا این جوری فکر می کنی که باید در دوران دانشگاه ازدواج کنی؟ خلاصه بگم تا آخر عمر واست خواستگار نمیاد الکی منتظر نباش.

  آذر

    طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  عید نوروز بعدی عروسیته و با اونی که سالها منتظرش بودی ازدواج می کنی واسه ماه عسل، با کشتی شخصی داماد میرین به یک ویلا توی یک جزیره زیبا در اسپانیا! اما کشتی وسط راه میخوره به کوه یخ و غرق میشه! شوهرت تو رو سوار یه تخته میکنه و چون اون تخته تحمل وزن دوتاتون رو نداشته ، تخته رو ول میکنه و تو آب یخ میزنه و میمیره !تو هم برمیگردی خونه بابات و تا آخر عمر شوهر گیرت نمیاد!

  دی

    طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  به زودی با نویسنده محبوبت آشنا می شوی و از تو خواستگاری می کند. اما چند ماه بعد با بهانه های مختلف از ازدواج با تو منصرف می شود. تو دلیل این عمل او را نمی فهمی، اما به زودی متوجه می شوی رمانی از او منتشر شده که شخصیت های آن بسیار شبته تو و پدر و مادر و خواهر و برادر و فامیلهایت هستند و در مقدمه کتاب هم توضیح داده که برای دستیابی به این داستان واقعی، مجبور شده به دختری زشت پیشنهاد ازدواج بدهد.

  بهمن

    طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  انتظار به پایان رسید و بعد از سالها انتطار و فراز و نشیب و غم و غصه و اشک و نا امیدی، به زودی ازدواج می کنی و به خانه بخت می روی، اما شب عروسی هنگام صرف شام برق می رود و داماد فرار می کند.

  اسفند

    طالع بینی جذاب ازدواج دختران مجرد

  دوتا خواستگار سمج تا ۲ ماه آینده میان خواستگاریت که هر دو دیوانه وار عاشقتن و وقتی می فهمن یک خواستگار دیگه داری با هم دعواشون میشه  و هر دو با ضربات چاقو به قلب هم می زنن و هر دو می میرن. و تو تا آخر عمرت می مونی خونه بابات!

   

  منبع:takfal.com

  http://www.jazzaab.ir/astrology-attractive-single-girls-for-marriage.html

  کلمات کلیدی :   ، آب آبان   آخر آذر   آشنا آن آیا آینده ات اخلاق اردیبهشت از ازآب ازدواج ازش اسب است اسفند   اسمش اسمشو اسپانیا اش اشک البته العاده الکی اما امروز امیدی، انتطار انتظار او اون اونم اونی اگر این با بابات بابات بابات… باز باید بخت بختشما بدنیا بدهد برادر برای برد برق برمی برمیگردی بسیار بعد بعدی بعلت به بهانه بهرام بهمن   بودی بچه بگم بگیرد، بی بینی بیچاره تا تحمل تخته تماس تو تورو توضیح تونید توی تیر   جالب جذاب جزوه جزیره جوری حبسش حرف خانه خبر خبری خرداد   خلاصه خواستگار خواستگاری خواستگاریت خواهر خوشبخت خوشبختی خوشحال خونه داده دار داری داری، دارید داستان داماد دانشگاه دختران دختری در دست دستیابی دعواشون دلیل دم دن دنیا دهد دو دوباره دوتا دوتاتون دوران دوست دومت دی   دیوانه دیگه را راحت راه رسید رمانی رو رود روداو روز روی، زارین زشت زند زندانه زنده زنن زنه زنگ زودی زیبا سال سالها سفید سمج سه سوار سوم شام شب شبته شخصی شخصیت شده شما شهرام شهریور   شود شوند شوهر شوهرت شوی صبر صرف ضربات طالع طلاق عادت عاشقتن عروسی عروسیته عسل، علاقه عمر عمرت عمل عید غرغرهایت غرق غصه غم فال فامیلهایت فرار فراز فروردین فقط فهمن فهمی، فوق فکر فکری قصد قصر قلب قلبش قیافه لحظه مادر مامانت ماه ماهی متوجه متولد مجبور مجرد محبوبت مختلف مرداد   معتاد مقدمه منبع منتشر منتظر منتظرش منصرف مهر   مورد موفق مونده مونی می میاد میان میاید میخوره میرن میرین میزنه میشه میشه  میشی میشی میشین میلیاردر میمیره میکنه میگیره میگیری نا نامعلومی ناپدید نباش ندارد نداشته نشده نشیب نفس نمی نمیاد نمیاد نمیشه نه نوروز نویسنده نگیری، نیست ها های هر هست هستند هستند، هستید هم همه همیشه هنگام هیچ و و وار واست واسه واقعی، وزن وسط وقتی ول ویلا پایان پدر پست پسر پسرش پسره پسری پیشنهاد چاقو چرا چند چه چون کارخونه کتاب کرده کسی کشتی کشد کله کلی کما کمک کند کند کند کنه کنی کنی؟ کنید که کوه گردی گیرت گیرد، یخ یه یک یکسال یکی

   

  

  تبیان

  منوچهر هادی کنار همسرش یکتا ناصر

  دانلود SHAREit

  دانلود بازی Dead Age

  آموزش بالا بردن سرعت دانلود شبانه

  

  فال تاروت

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :