طالع بینی کارت سوخت – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • طالع بینی کارت سوخت – جذاب
 •  

  طالع بینی کارت سوخت

  این طالع بینی با توجه به مقدار بنزین مصرفی یک فرد در دوره های ابتدایی ، وسطی و آخرین هر زمان های سهمیه بندی افراد را تحلیل می کند.

  گروه الف)
  افراد این گروه کسانی هستند که سهمیه ی بنزین خود را در یک سوم ابتدایی دوره سهمیه بندی مصرف می کنند . این گونه افراد که بیشتر متولدین مرداد و دی و خرداد در این گروه قرار میگیرند ذهن شیک و با کلاسی دارند که باعث میشود زندگی آنها نیز شیک و با کلاس شود.
  این افراد بهترین گزینه برای زمانی هستند که شما کارت سوخت خود را همراه ندارید ! به راحتی سهمیه بنزین خود را در اختیار شما قرار میدهند و حتی اگر دلیل قانع کننده ای داشته باشید خوش حال هم میشوند .
  صفات برجسته ی افراد گروه الف، اجتماعی ، خوش مشرب ، معتقد می باشد .
  روابط کاری افراد گروه الف :
  دو فرد در گروه الف در تجارت با یکدیگر به شدت مواجه با خطر هستند ، این گونه تعاملات بیشتر با شکست مواجه میشود ولی در صورت پیروزی می تواند از شیرین ترین پیروزی ها باشد که سود هر دو طرف بیش از آنچه تصور میشد خواهد بود.
  روابط
  عشقی :
  دو فرد از این گروه می توانند رابطه ی دوستی بسیار عالی داشته باشند و به عنوان دو دوست سال ها با هم در ارتباط باشند ، ولی در مسئله ی ازدواج در صورتی که درآمدی ثابت و ماهیانه نداشته باشند به زودی با مشکلات زیادی مواجه میشند.
  گروه ب)
  افراد این گروه کسانی هستند که در یک سوم میانی دوره سهمیه بندی بیشترین مقدار مصرف بنزین را دارند. این افراد که بیشتر متولدین اردیبهشت و بهمن می باشند اکثرا دارای هوش متوسط رو به بالا هستند که تمایل به داشتن شغل آزاد مانند مغازه داری ، نجاری و … دارند.
  در صورتی که از ایشان درخواست چند لیتر بنزین کنید از شما درغ نخواهد کرد ولی اگر این کار را تکرار کنید یک روز به طور کامل با شما قطع ارتباط خواهند کرد و جواب شلام شما را هم با لنگه کفش میدهند.
  لباسهای مورد علاقه این افراد معمولا
  لباسهای ساده با رنگ های تیره – که کمتر جلب توجه میکند – پلیورهای گرم ، و کاپشن های سبک بهاره می باشد که هم در فصل پاییز و بهار آنها را با این لباس ها میبینید و هم در زمستان .
  افرادی خود دار ، مطین (متین) ، آرام ، مفید که سعی میکنند با بزرگی و ابهت خود مرکز توجه دیگران باشند.

  روابط کاری گروه ب)
  در تجارت این دسته از افراد با هم کمتر پیش می آید که به نتیجه ای که برای آن نقشه کشیده بودند برسند شاید شرایطس پیش بیاید که نتیجه بهتر از پیشبینی ها باشد ولی اکثرا چنین نیست و نتایج بدست آمده راضی کننده نخواهند بود.
  روابط کاری این افراد با افراد گروه الف به هیچ وجه توصیه نمی شود . چون شوق و اشتیاق آنان هیچ وقت همسان نخواهد بود .
  روابط عشقی :
  دو فرد از این گروه میتوانند سال ها با هم به خوبی زندگی کنند ، البته به این شرط که زندگی را شروع کنند ! افراد این گروه عمدتا دیر ازدواج میکنند ولی موفق خواهند بود .
  مرد گروه ب با زن گروه الف میتوانند زوج خوبی باشند البته اگر دیر بچه دار شوند و یا اگر زود بچه دار شدند مرد برای بدست آوردن پول بیشتر برای اداره زندگی اظافه کاری کند ! توضیح آنچه گفته شد بسیار طولانی است و در حد و نیاز این طالع بینی نیست . اگر یکی از دو شرطی که برای موفقیت این زوج – در رابطه با بچه- گفته شد رعایت نشود ، طرفین باید تعقل و تفکر بیشتری را برای نگه داشتن زندگی خود به خرج دهند.
  زن گروه ب با مرد گروه الف نیز میتوانند زندگی موفقی داشته باشند ، یک زندگی ایده آل ، آرام ، که می تواند حسادت خیلی ها را بر انگیزد ، ولی به آن خوبی که از بیرون دیده میشود نیست .
  گروه ج)
  این گروه افرادی هستند که بیشتر سهمیه بنزین خود را در یک سوم پایانی دوره مصرف میکنند.
  این افراد که بیشتر متولدین شهریور و مهر را می توان در این گروه جای داد ، به هیچ وجه فزول نیستند ، و نباید حرکت های متهورانه ای از این گونه افراد انتظار داشت . اگر از ایشان در خواست کنید که کارت سوختشان را در اختیار شما قرار دهند بی وقفه این کار را انجام میدهند ولی به هیچ وجه از کار خود و در خواست شما رضایت نخواهند داشت . شاید در آخر دوره سهمیه بندی در صورت اضافه آمد سهمیه بنزینشان این کار شما را فراموش کنند ولی سعی کنید حد خود را نگه دارید و این کار را نکنید.
  روابط کاری گروه ج)
  اگر شریکی از گروه ج دارید به راحتی به او اعتماد کنید و منابع را در اختیار او قرار دهید آنها را حدر نمیدهد.
  ولی خودتان برای شرکت در مناقصه ها بروید .
  اگر برای چنین فردی کار میکنید خواهید دید که برای خرید آهن آلات و اشیاء قابل لمس بسیار راحت تر از نرم افزار و اشیاء غیر قابل لمس پول میدهند پول دادن بابت چیزی که نمی بینند برایشان غیر قابل تحمل است پس اگر قرار است برای چنین فردی نرم افزاری تهیه کنید ،تا پول فاز قبلی را نگرفتید فاز بعدی را شروع نکنید که از کیسه یتان خواهد رفت …
  روابط عشقی :
  بیشتر با عقل عاشق میشوند تا با دل ، در سن بالا ازدواج میکنند و بنیان خانواده ی خود را محکم پایه ریزی میکنند. پدر خوبی نیست ولی فرزندان بسیار خوبی خواهد داشت ، زیرا آنها را لوس نمیکند و همین باعث می شود که او را دوست بدارند ، این قانون طبیعت است !
  ازدواج دو فرد از این گروه می تواند آغاز یک سلسله ی فامیلی قوی باشد .
  رابطه ی افراد گروه ج با گروه ب :
  در مورد رابطه ی افراد گروه ج با افراد گروه ب چیز خاصی نمیتوان گفت آغاز زندگی ایشان با تفاهم خواهد بود و با اندگی گذشت که خودشان هم متوجه آن نمی شوند زندگی معمولی را دنبال خواهد کرد . احتمال جدا شدن آنها کم است ولی وجود دارد ولی حتی پس از طلاق هم با هم دوست خواهند ماند .
  رابطه ی افراد گروه ج با گروه الف :
  اگر قرار بر ازدواج است ، وجود دوران نامزدی برای چنین رابطه ای بسیار مهم است و به شدت توصیه میشود که حد اقل چند ماه را به صورت نامزد در کنار هم باشند.
  فرد گروه الف می تواند به این ارتباط گرمی دهد ولی با سردی فرد گروه ج بر خورد میکند . این میتواند بسیار خطر ناک باشد و جدایی زودرس را وعده دهد ! و وای بر روزی که فرد گروه ج متولد ماه شهریور و یال بز باشد. اگر فرد گروه ج متولد ماه مهر و سال مار باشد اندکی این رابطه وضع بهتری پیدا میکند ولی باز هم رابطه ی محکمی نخواهد بود.
  گروه (د)
  این گروه افرادی هستند که آنقدر سهمیه خود را مصرف نمیکنند تا آخر دوره همه آن میسوزد . در مورد این افراد فقط میتوان گفت که باید از ایشان دوری کرد. هیچ گاه مامور خرید را چنین فردی قرار ندهید زیرا همیشه ناراضی خواهدی بود.
  گروه
  البته احتمال دارد نگذارند که سهمیه سوختشان بسوزد و آن را بفروشند که این نیز بسیار ناشایست است !
  گروه (ه)
  این گروه را افرادی تشکیل میدهند که به طور متناسب در کل طول دوره و بنا بر نیاز خود سهمیه سوخت خود را مصرف میکنند و از استرس های بیجا بدورند و بدون ترس و واهمه از آنچه پیش خواهد آمد زندگی خواهند کرد. هر گونه ارتباط با این گونه افراد شدیدا توصیه میشود.
  آنچه در مورد افراد این گروه بیش از همه جالب توجه است این است که به شدت کمیاب و غیر قابل دسترس هستند در بین جمعیت میلیونی تهران تعدادی انگشت شمار بیش دیده نشده اند …

  سایت تفریحی و سرگرمی جذاب

  http://www.jazzaab.ir/news_detail_545.html

  کلمات کلیدی : آنچه ازدواج افراد افرادی البته اگر این بیشتر در دو رابطه روابط زن صفات فرد لباسهای مرد ولی (د) (متین) (ه) ، ،تا آخر آخرین آرام آزاد آغاز آل آلات آمد آمده آن آنان آنقدر آنها آنچه آهن آوردن آید ابتدایی ابهت اجتماعی احتمال اختیار اداره ارتباط اردیبهشت از ازدواج است استرس اشتیاق اشیاء اضافه اظافه اعتماد افراد افرادی افزار افزاری اقل البته الف الف) الف، انتظار انجام اند اندکی اندگی انگشت انگیزد او اکثرا اگر ای ایده ایشان این ب ب) با بابت باز باشد باشند باشند باشید باعث بالا باید بدارند بدست بدورند بدون بر برای برایشان برجسته برسند بروید بز بزرگی بسوزد بسیار بعدی بفروشند بنا بندی بنزین بنزینشان بنیان به بهار بهاره بهتر بهتری بهترین بهمن بود بودند بچه بی بیاید بیجا بیرون بیش بیشتر بیشتری بیشترین بین بینند بینی تا تجارت تحلیل تحمل تر ترس ترین تشکیل تصور تعاملات تعدادی تعقل تفاهم تفریحی تفکر تمایل تهران تهیه توان تواند توانند توجه توصیه توضیح تکرار تیره ثابت ج ج) جالب جای جدا جدایی جذاب جلب جمعیت جواب حال حتی حد حدر حرکت حسادت خاصی خانواده خرج خرداد خرید خطر خواست خواهد خواهدی خواهند خواهید خوبی خود خودتان خودشان خورد خوش خیلی داد دادن دار دارای دارد دارند داری دارید داشت داشتن داشته در درآمدی درخواست درغ دسترس دسته دل دلیل دنبال دهد دهند دهید دو دوران دوره دوری دوست دوستی دی دید دیده دیر دیگران ذهن را رابطه راحت راحتی راضی رضایت رعایت رفت رنگ رو روابط روز روزی ریزی زمان زمانی زمستان زن زندگی زوج زود زودرس زودی زیادی زیرا ساده سال سایت سبک سردی سرگرمی سعی سلسله سن سهمیه سوخت سوختشان سود سوم شاید شد شدت شدن شدند شدیدا شرایطس شرط شرطی شروع شرکت شریکی شغل شلام شما شمار شهریور شود شوق شوند شکست شیرین شیک صورت صورتی طالع طبیعت طرف طرفین طلاق طور طول طولانی عاشق عالی عشقی عقل علاقه عمدتا عنوان غیر فاز فامیلی فراموش فرد فردی فرزندان فزول فصل فقط قابل قانع قانون قبلی قرار قطع قوی لباس لباسهای لمس لنگه لوس لیتر مار مامور ماند مانند ماه ماهیانه متناسب متهورانه متوجه متوسط متولد متولدین محکم محکمی مرد مرداد مرکز مسئله مشرب مشکلات مصرف مصرفی مطین معتقد معمولا معمولی مغازه مفید مقدار منابع مناقصه مهر مهم مواجه مورد موفق موفقی موفقیت می میانی میبینید میتوان میتواند میتوانند میدهند میسوزد میشد میشند میشود میشوند میلیونی میکند میکنند میکنید میگیرند ناراضی ناشایست نامزد نامزدی ناک نباید نتایج نتیجه نجاری نخواهد نخواهند ندارید نداشته ندهید نرم نشده نشود نقشه نمی نمیتوان نمیدهد نمیکند نمیکنند نکنید نگذارند نگرفتید نگه نیاز نیز نیست نیستند ها های هر هستند هم همراه همسان همه همیشه همین هوش هیچ و واهمه وای وجه وجود وسطی وضع وعده وقت وقفه ولی پایانی پایه پاییز پدر پس پلیورهای پول پیدا پیروزی پیش پیشبینی چند چنین چون چیز چیزی کار کارت کاری کامل کاپشن کرد کسانی کشیده کفش کل کلاس کلاسی کم کمتر کمیاب کنار کند کند کنند کننده کنید که کیسه گاه گذشت گرم گرمی گروه گزینه گفت گفته گونه ی یا یال یتان یک یکدیگر یکی –

   

  

  دنیای فناوری

  دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی

  آموزس سس سالسا

  اس ام اس فلسفی

  فواید خوردن آبلیمو به همراه چای

  

  فال روزانه

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :