طالع نوروز – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • طالع نوروز – جذاب
 •  

  طالع نوروز

  فرودین ماه: بعضی از دخترها از نامزدیهای طولانی و یا عشق بظاهر پرشور ولی بدون آینده دچار ترس و بی امیدی شده اند در حالیکه براحتی می توانند این مسائل را به بحث و تصمیم گیری جدی بکشند و خیال خود را راحت نمایند. در ضمن بعضی از پسرها و دختران متولد این ماه در صدد جدا شدن از کانون خانواده و تشکیل یک زندگی مستقل هستند این گروه باید حسابگرانه و صبورانه تصمیم بگیرند، چرا که گاه همراه شدن با بعضی دوستان، افتادن به مسیری است که گاهی بازگشت از آن امکان پذیر نیست .

   

  اردیبهشت ماه: خیلیها در شرایط موجود در صدد نقل و انتقالاتی بر آمده اند، اینروزها هرگونه اقدامی در این زمینه باید با احتیاط و حساب شده انجام گیرد و باصطلاح به عوارض و عواقب آن نظر انداخته شود.

   

  خرداد ماه: زن و شوهرهای این ماه اغلب زندگی آرام و خوشبختی دارند و بعضیها نیز بدلیل مسائل کوچک خود را درگیر بگو مگو و بحثهای بی پایه و اساس کرده اند که باید به آنها پایان دهند.

   

  تیر ماه: خیلی از متولدین این ماه بدلیل کسالت و تکرار، باید از شغل خود و یا حداقل در فضای آن تغییرات تازه ای پدید آورند و باصطلاح با این کار تغییر روحیه بدهند.

   

  مرداد ماه: در زمینه مسائل احساسی و عاطفی برای دختر خانمهای متولد این ماه خبرهای خوشی در راه است چه آنهایی که در آستانه ازدواج هستند و چه آنها که با وسواس و یا سختگیری مرتب ایراد میگیرند.

   

  شهریور ماه: عشق برای بسیاری از متولدین این ماه در مسیری قرار گرفته که باید کار ساز و مثبت باشد، حالا اگر بعضی ها با ندانم کاریها، این مسیر را تغییر میدهند گناه بر گردن خودشان است.

   

  مهر ماه: در اطراف متولدین این ماه همیشه گروهی آدم غیبت گو و دو بهم زن هستند که اگر بموقع شناسائی نشده و کنار گذاشته نشوند، دردسرهای فراوانی گریبانشان را میگیرد.

   

  آبان ماه: خانمهای متولد این ماه معمولا” اسرار و راز و رمزهای خود را پنهان میکنند و همین سبب آشفتگی فکری میشود در حالیکه گاه آدمها باید به یک شخص اطمینان کنند، شخصی که قابلیت راز داری خود را ثابت کرده باشد تا با بازگویی رازها و مسائلی، سبک شوند.

   

  آذر ماه: خوشبختانه اکثریت متولدین این ماه آدمهای غیر مادی و بسیار منطقی هستند و حتی گاه در برابر یک مسئولیت مهم و یک مسئله احساسی چشم بروی امتیازات مادی میبندند. امروز، روزشماست.

   

  دی ماه: میانسالان و بزرگسالان در دنیای پاک معنوی خود غرق هستند و به رابطه های مادی امروز مردم میخندند، براستی دلبستگی به مادیات رشته های آرامش، عشق، امید و پیوندهای خانوادگی را دچار تزلزل میکنند.

   

  بهمن ماه: خیلی از خانمهای متولد این ماه گله دارند که هر چه برای اطرافیان خود میکنند بجز نمک نشناسی و نارو و کلک چیزی نصیب شان نمیشود و در واقع جواب محبت و فداکاری شان، دشمنی و یا بی تفاوتی است. به این گروه توصیه میشود حداقل با شناسائی آدمها، اقدام به یاری کنند.

   

  اسفند ماه: در زمینه مسائل عاطفی و احساسی، خیلیها در شرایطی قرار دارند که همه چیز را ایده آل میبینند ولی بهتر است در تحکیم آن نیز بکوشند.

  سایت تفریحی و سرگرمی جذاب

  http://www.jazzaab.ir/news_detail_523.html

  کلمات کلیدی :   آبان آدم آدمها آدمها، آدمهای آذر آرام آرامش، آستانه آشفتگی آل آمده آن آنها آنهایی آورند آینده احتیاط احساسی احساسی، اردیبهشت از ازدواج اساس است اسرار اسفند اطراف اطرافیان اطمینان اغلب افتادن اقدام اقدامی امتیازات امروز امروز، امکان امید امیدی انتقالاتی انجام اند اند، انداخته اکثریت اگر ای ایده ایراد این اینروزها با بازگشت بازگویی باشد باشد، باصطلاح باید بجز بحث بحثهای بدلیل بدهند بدون بر برابر براحتی براستی برای بروی بزرگسالان بسیار بسیاری بظاهر بعضی بعضیها بموقع به بهتر بهم بهمن بکشند بکوشند بگو بگیرند، بی تا تازه تحکیم ترس تزلزل تشکیل تصمیم تغییر تغییرات تفاوتی تفریحی توانند توصیه تکرار، تیر ثابت جدا جدی جذاب جواب حالا حالیکه حتی حداقل حساب حسابگرانه خانمهای خانواده خانوادگی خبرهای خرداد خود خودشان خوشبختانه خوشبختی خوشی خیال خیلی خیلیها دارند داری دختر دختران دخترها در دردسرهای درگیر دشمنی دلبستگی دنیای دهند دو دوستان، دچار دی را رابطه راحت راز رازها راه رشته رمزهای روحیه روزشماست زمینه زن زندگی ساز سایت سبب سبک سختگیری سرگرمی شان شان، شخص شخصی شدن شده شرایط شرایطی شغل شناسائی شهریور شود شوند شوهرهای صبورانه صدد ضمن طالع طولانی عاطفی عشق عشق، عوارض عواقب غرق غیبت غیر فداکاری فراوانی فرودین فضای فکری قابلیت قرار مادی مادیات ماه متولد متولدین مثبت محبت مرتب مرداد مردم مسئله مسئولیت مسائل مسائلی، مستقل مسیر مسیری معمولا معنوی منطقی مهر مهم موجود مگو می میانسالان میبندند میبینند میخندند، میدهند میشود میکنند میگیرد میگیرند نارو نامزدیهای ندانم نشده نشناسی نشوند، نصیب نظر نقل نمایند نمک نمیشود نوروز نیز نیست ها های هر هرگونه هستند همراه همه همیشه همین و واقع وسواس ولی پاک پایان پایه پدید پذیر پرشور پسرها پنهان پیوندهای چرا چشم چه چیز چیزی کار کاریها، کانون کرده کسالت کلک کنار کنند کنند، که کوچک گاه گاهی گذاشته گردن گرفته گروه گروهی گریبانشان گله گناه گو گیرد گیری یا یاری یک

   

  

  خشکی واژن

  کاهش درد قاعدگی

  مدل لباس دخترانه

  دانلود SHAREit

  دانلود گوگل پلی استور اندروید

  

  فال حافظ

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :