فال ریاضی – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • فال ریاضی – جذاب
 •  

  فال ریاضی

  شاید شما هم جزو افرادى هستید که در دوران تحصیل درس هندسه برایتان هیچ جذابیتى نداشته و احتمالاً از شنیدن نام آن بیزارید ولى چند لحظه این موضوع را فراموش کنید. بعد ساده ترین اشکال هندسى را به خاطر بیاورید؛ مربع، مستطیل، مثلث، دایره و منحنى. سپس خیلى سریع و بدون اینکه زیاد به مغزتان فشار بیاورید شکلى را انتخاب کنید که بیشتر از همه مى پسندید. در حقیقت یک تست روانشناسى پیش روى شما قرار دارد که با توجه به انتخابتان بسرعت نشان مى دهد شما در زندگى چه جور آدمى هستید و در چه مشاغلی احتمال موفقیتتان بیشتر است!

   مربع

  افرادى که شکل مربع را انتخاب مى کنند کسانى هستند که در یک محیط پایدار بیشترین احساس آرامش را دارند و مسیر کارهایشان کاملاً واضح است. چنین اشخاصى محافظه کارند و دوست دارند همه چیز مرتب و منظم باشد. وظیفه شناس هستند و اگر کارى را به آنها محول کنید آنقدر روى آن وقت مى گذارند تا تمام شود، حتى اگر کارى تکرارى و طاقت فرسا باشد و مجبور شدند به تنهایى آن را انجام دهند.

   مستطیل

  اصولگرایى مشخصه بارز این افراد است. آنها نیز نظم و ترتیب را دوست دارند ولى آن را بیشتر از طریق سازماندهى هاى دقیق اجرا مى کنند. این امر سبب مى شود که راه هاى مناسبى را انتخاب و همه قواعد و مقررات را بررسى کنند. اگر وظیفه اى را به این اشخاص محول کنید ابتدا آن را به خوبى سازماندهى مى کنند تا اطمینان یابند که به طور اصولی اجرا خواهد شد.

   مثلث

  اشخاصى که شکل مثلث را انتخاب مى کنند هدف گرا هستند. آنها از برنامه ریزى قبل از انجام کارها لذت مى برند و به طرح موضوعات و برنامه هاى بزرگ و بلند مدت تمایل نشان مى دهند، اما ممکن است جزئیات را فراموش کنند. اگر کارى را بر عهده آنها بگذارید ابتدا هدفى را براى آن تعیین و سپس با برنامه ریزى کار را آغاز می کنند.

  دایره

  چنین افرادى اجتماعى و خوش صحبت هستند، هیچ لحن خشنى ندارند و امور را به وسیله صحبت کردن درباره آنها تحت کنترل خود در مى آورند. ارتباطات اولین اولویت آنها در زندگى است. مطمئن باشید که اگر وظیفه اى به آنها محول شود آنقدر درباره آن صحبت مى کنند تا هماهنگى لازم ایجاد شود.

   منحنى

  خلاقیت در این قبیل افراد موج مى زند و اغلب اوقات کارهاى جدید و متفاویت را ارائه مى دهند. نظم و ترتیب برایشان کسالت آور است و اگر تکلیف را براى آنها در نظر بگیرید ایده هاى خوب و مشخصى را براى آنها ابداع می کنند.

    به طور کلى افرادى که سه شکل اول یعنى مربع، مستطیل و مثلث را انتخاب مى کنند در جهت مسیر ویژه در حرکت هستند و کارها را به طور منطقى و اصولى انجام مى دهند ولى ممکن است خلاقیت کمى داشته باشند.
  اما گزینش دایره و منحنى نشان دهنده خلاقیت و برون گرایى است. چنین افرادى به موقعیت هاى جدید و سایر افراد دسترسی پیدا می کنند اما چندان اصول گرا و قابل اعتماد نیستند.

   کاربرد تست

   این تست براى ارزیابى افراد نسبت به موقعیت شغلى شان کاربرد دارد و یا به منظور پى بردن به این نکته که اشخاص مختلف تا چه حد مى تواند با هم کار کنند. اگر شما بشدت علاقه  مندید که یک کار خاص و اصولى را انجام دهید یک فرد مربع دوست میتواند همکار خوبى برایتان باشد. همچنین اینگونه افراد براى کار در دوایر حسابرسى هم کاملاً مناسبند. اگر کارها نیاز به سازماندهى گروهى داشته باشد مثلث دوستان در پیشبرد فعالیت ها موفق خواهند بود. این افراد مى توانند مجرى خوبى باشند چون اهداف را مشخص و اطمینان مى یابند که دستیابى به آنها ممکن است. براى هر نوع ارتباطات حضورى افرادى که دایره را انتخاب مى کنند، بهترین هستند. آنها مى توانند یک کارمند خوب، مسؤول پذیرش یا فردى باشند که به مشتریان خود خدمات مناسبى را ارائه مى دهند. بالاخره افرادى که شکل مورد علاقه شان منحنى است همیشه ایده هاى تازه دارند و به طور مثال براى کار در شرکت هاى تبلیغاتى مناسبند

  http://www.jazzaab.ir/news_detail_2772.html

  کلمات کلیدی : اشخاصى اصولگرایى افرادى اما خلاقیت چنین     به  این  کاربرد آدمى آرامش آغاز آن آن را آنقدر آنها آور ابتدا ابداع اجتماعى اجرا احتمال احتمالاً احساس ارائه ارتباطات ارزیابى از است اشخاص اشخاصى اشکال اصول اصولى اصولی اطمینان اعتماد اغلب افراد افرادى اما امر امور انتخاب انتخابتان انجام اهداف اوقات اول اولویت اولین اگر ایجاد ایده هاى این اینکه اینگونه با بارز باشد باشند باشید بالاخره بدون بر براى برایتان برایشان بررسى برنامه برنامه ریزى برنامه هاى برون بزرگ بسرعت بشدت بعد بلند به به طرح به طور به وسیله بهترین بود بگذارید بگیرید بیاورید بیاورید؛ بیزارید بیشتر بیشترین تا تازه تبلیغاتى تحت تحصیل ترتیب تست تعیین تمام تمایل تنهایى توجه تکرارى تکلیف جدید جذابیتى جزئیات جزو جهت حتى حد حرکت حسابرسى حضورى حقیقت خاص خاطر خدمات خشنى خلاقیت خواهد خواهند خوب خوب، خوبى خود خوش خیلى دارد دارند داشته داشته باشند دایره در درباره درس دسترسی دستیابى دقیق دهد دهند دهنده دهید دوایر دوران دوست دوستان را راه هاى روانشناسى روى ریاضی ریزى زندگى زیاد ساده ترین سازماندهى سازماندهى هاى سایر سبب سریع سه سپس شان شاید شد شدند شرکت هاى شغلى شما شناس شنیدن شود شود شود، شکل شکلى صحبت طاقت فرسا طریق طور علاقه  علاقه شان عهده فال فراموش فرد فردى فشار فعالیت ها قابل قبل قبیل قرار قواعد لازم لحظه لحن لذت متفاویت مثال مثلث مثلث، مجبور مجرى محافظه کارند محول محیط مختلف مدت مربع مربع، مرتب مسؤول مستطیل مستطیل، مسیر مشاغلی مشتریان مشخص مشخصه مشخصى مطمئن مغزتان مقررات ممکن مناسبند مناسبى منحنى مندید منطقى منظم منظور موج مورد موضوع موضوعات موفق موفقیتتان موقعیت موقعیت هاى مى مى آورند مى برند مى تواند مى توانند مى دهند مى دهند، مى زند مى شود مى پسندید مى کنند مى کنند، مى یابند می میتواند نام ندارند نداشته نسبت نشان نظر نظم نوع نکته نیاز نیز نیستند هدف هدفى هر هستند هستند، هستید هم هماهنگى همه همچنین همکار همیشه هندسه هندسى هیچ و واضح وظیفه وظیفه اى وقت ولى ویژه پایدار پذیرش پى بردن پیدا پیش پیشبرد چند چندان چنین چه چه جور چون چیز کار کاربرد کارمند کارها کارهاى کارهایشان کارى کاملاً کردن کسالت کسانى کلى کمى کنترل کنند کنید که گذارند گرا گرایى گروهى گزینش یا یابند یعنى یک

   

  

  هواشناسی اندروید

  عکس جدید نازنین بیاتی

  عکس های خنده دار

  مدل های آرایش ابرو

  شعر نو

  

  فال روزانه

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :