فال و طالع بینی آبان ماه 1395 – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • فال و طالع بینی آبان ماه 1395 – جذاب
 •  

  فال و طالع بینی آبان ماه 1395 - جذاب

  فال و طالع بینی آبان ماه 1395

  متولدین فروردین ماه:

  در این سال ، نگران از دست دادن چیزی بودید که زمان، اوضاع را به نفع شما تغییر داد. برای خانواده بیش از حد توان در تلاش هستید. آینده ی فرزندان تان مهمتر از هر چیز دیگری است. تمام تلاش خود را می کنید، محیطی آرام در خانه داشته باشید. به تحصیلات فرزندان تان اهمیت زیادی می دهید. گاهی بیش از حد نگران آنها هستید و این نگرانی باعث می شود، آزادی آنها را سلب کنید. از نظر فعالیت در زمینه ی شغلی تان تغییر چندانی نخواهید داشت اما اوضاع مالی بهتر خواهد شد.

  متولدین اردیبهشت ماه:

  راهی در پیش گرفته اید که نباید از سختی های آن بهراسید چرا که همین سختی ها و موانع است که پیروزی و موفقیت را برای شما شیرین و دوست داشتنی میکند.

  از دوستی نزدیک آزرده خاطر شده اید و به همین دلیل آن رابطه صمیمی گذشته را از دست داده اید اما باید سعی کنید که با گذشت و چشم پوشی به او نزدیک شده و با این عمل شیرینی گذشت را بچشید.

  تمامی امکانات و پتانسیل لازم برای پیشرفت و ترقی شما مهیا است که میتواند آینده درخشانی را برای خودتان رقم بزنید.

  متولدین خرداد ماه:

  تخیلات را کنار بگذارید و با واقعیات رو‌به‌رو شوید. سعی کنید کارهایی را که به شکست منتهی شده را بررسی کنید و علل شکست آنها را بیابید و اگر قصد تکرار دوباره آنها را دارید سعی کنید اشتباهات گذشته را دوباره تکرار نکنید. به احساسات خود توجه کنید. کسی در حال تحریک احساسات عاطفی شما است. این تحریک می‌‌تواند ایجاد‌کننده روابطی باشد که شاید تا به حال به آن فکر هم نمی‌‌کردید ولی در هر حال برای‌تان خوش‌آیند خواهد بود.

  در محیط کار، حسن مسئولیت‌پذیری شما باعث می‌‌شود که از طرف مدیران، مسئولیت‌های دیگری به شما داده شود، آنها را رد نکنید. تصمیم دارید چند روزی به سفر بروید. این کار را انجام دهید. زیرا در این سفر خبرهای خوشی به شما خواهد رسید و شاید در تصمیمی که داشتید تغییر ایجاد کند. کسی از دست شما دلخور است. هرچه این کدورت و دلخوری کهنه شود، بازگشت سخت‌تر می‌‌شود. پس سعی کنید این کدورت را برطرف کنید و دل او را به دست آورید. حتی اگر او اشتباه کرده است.

  متولدین تیر ماه:

  صبر کنید و تامل کنید همانطور که (در) همیشه روی یک (پاشنه) نمی چرخد، دنیا هم همیشه به یک حال و یک منوال نمی ماند. هم (ان مع العسر یسرا) داریم و هم (فالله یحب الصابرین) شما که این همه مدت صبر کرده اید کمی دیگر هم دوام بیاورید گردش فلکی برای شما روی به اعتدال دارد. مقدمات یک سفر برای شما در حال تدارک و فراهم شدن است. سعی کنید منتهای استفاده از این سفر را بکنید که سفری سرنوشت ساز است. اگر (تنها) هستید زیاد ناراحت نباشید که شاعر گفته است دلا خو کن به تنهائی که از- تن ها (بلا خیزد) دوران تنهائی شما نیز سرانجام پایان خواهد یافت.

  شغل خود را عوض خواهید و این تعویض از هر جهت به سود و بنفع شماست. از دنیا مردم دنیا روی برنگردانید. اگر می خواهید دیگران شما را دوست داشته باشند شما هم آن ها را دوست بدارید حافظ برای فال این ماه شما گفته است (احتیاج من به وصل خویشتن دانسته ای- دوستان را دستگیری کن به وقت احتیاج)

  متولدین مرداد ماه:

  آدمی خوش قلب و مهربان هستی.اما متاسفانه زود رنجی و با عصبانیت دست به کار می شوی.همین کار نیرویت را کم می کند.دست از وسواس برداراز گفتن سخنان بیهوده خوداری کن.یک قانون مهم را در زندگی ات یاد بگیر:کلام نقره است و سکوت طلا است.بنابراین فقط زمانی که لازم است سخن بگو.از چیزهای خوب و رضیتبخش صحبت کن و دیگران را با سخنانت نیازار.هنگامی که همسرت صحبت می کند.بگذار او بفهمد که به او گوش می دهی و در چشمانش نگاه کن.با این کار رابطه بهتری بین شما شکل می گیرد.هیچ انسانی کامل نیست.سو تفاهم ها و جنگ و دعواها در هر رابطه ای رخ می دهد.خودخواهی و مادی گرایی را کنار بگذار.در این ماه زندگی به رویت لبخند خواهد زد و درهای امید به رویت باز می شود.ملاقات مهمی در پیش داری.خرید و فروش عالی است.تغییر شغل حتمی است.شغلی را شرع کن که به آن علاقه مندی.مهارت های خودت را در هر کاری بیشتر کن.ایمان خود را قوی ساز و دست از تردید بردار.بعضی وقتها زود باور هستی به همین جهت فریب می خوری.اما از آنجا که قلب مهربانی داری خداوند کمکت می کند.شک و تردید را کنار بگذار،تا به یقین برسی.

  متولدین شهریور ماه:

  شما خودتان را پیدا میکنید و زمان بیشتری را صرف با یک خواهر یا برادر خواهید کرد. یک همسایه بیش از حد به شما نزدیک شده. خانه شما ممکن است به عنوان محل ملاقات استفاده شود و یا یک شب میزبان همه باشید. سطح رقابتی شما از اواسط این ماه رو به رشد است و اگر شغل شما در ارتباط با رودرویی با مردم یا فروش باشد واقعا خواهید درخشید. اگر خودتان را پیدا کردید علاقه مندی های عاشقانه در بالاترین حد خود خواهند بود. البته این فشار بیشتر از جانب مریخ در همسایگی نشان شماست که با عطارد و اورانوس باعث جمع دوستانه که با منافع مشترک هستند ، برخی فرصت های غیر منتظره شاهد باشید. کسی به شما معرفی میشود که طالع شما در مورد او خوش بین است.

  فال و طالع بینی آبان ماه 1395 - جذاب

  متولدین مهر ماه:

  تلاشهایتان موفقیت آمیز بوده و فداکاری شما در کارها باعث رشد هویت تان می شود. پر از ایده های جدید برای رشد شغلی خودتان هستید. یکسری سهل انگاری هم به دلیل شتاب در مکاتبات پیش می آید. مهارتهای اجرایی در این ماه فعال هستند. تصمیم گیری های حساس باید به درستی انجام شوند. زندگی زناشویی عادی است و باید از بی حوصلگی با شریک زندگی تان جلوگیری کنید. رضایت شخصی تان افزایش پیدا میکند و همزمان با آن زمان بیشتری را به چت و با هم بودن اختصاص می دهید.

  سفرهای دور برای کسب تحصیلات عالی پیش بینی می شود. توسعه در امور خانواده پیش می آید. ظاهر فیزیکی و انرژی های شما رو به افزایش هستند. به این معنا که ممکن است کمی چاق شوید و دچار اضافه وزن شوید پس مراقب رژیم غذایی تان باشید. معاملات مالی برایتان سودآور خواهند بود و منافع آن را به پس انداز خود اضافه می کنید. این ماه سلامت جسمانی تان نیاز به مراقب ویژه دارد زیرا بیماری های معده و یا لغزش یا سقوط از ارتفاع پیش می آید.

  متولدین آبان ماه:

  در این ماه شرایطی پیش روی شماست که باید هر چه زودتر نسبت به آن اظهار نظر کنید ،‌تردید و دودلی موجب به تعویق افتادن کارتان خواهد شد و این اصلاً به نفع شما نیست.

  میزبان دوست عزیزی خواهید بود که میتوانید با او درد دل کنید و با طرح مشکلات پیش رویتان از او کمک فکری بخواهید ، متأسفانه مدتی است نسبت به گذر عمر بی توجه شده اید ، باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان از گشت زمان نیست و باید از این اوقات حداکثر استفاده را ببرید.

  متولدین آذر ماه:

  به نظر میرسد کمی صراحت لهجه بیش از حد متعارف داشته باشید و اگر اینطور است، گرچه دروغ نمیگویید و سخنانتان صحیح است اما لازم است گاهی بعضی از حقایق را به زبان نیاورید.

  ضرب المثل زیبای ایرانی میگوید : جز راست نباید گفت، هر راست نشاید گفت.

  ضمنا در میان اعضاء خانواده شما و یا نزدیکان و همکارانتان کسانی هستند که در گذشته شرایط مادی و شغلی و اجتماعی بهتری داشته اند ؛ شایسته است با آنان هم خوشرویی و خوشرفتاری تان را حفظ کنید ؛ رازداری صفتی نیک است، شما را به آن توصیه میکنم.

  متولدین دی ماه:

  به نظر میرسد که در این ماه شرایط زندگی و حوادث بر وفق مراد شما خواهد بود و به لطف حق و در نتیجه زحمات خود شما ، آینده نیز بی شک بهتر از گذشته پیش خواهد آمد.

  اما بیاد داشته باشید که از آنچه پیش آمده است مغرور نشوید و گهگاه به نقاط ضعف خود هم بیندیشید و دنبال فرصت هایی برای رفع نواقص خویش باشید و دیگر اینکه نسبت به موفقیت های دیگران حسادت نورزید بلکه از شادی و توفیق دیگران لذت ببرید تا محبوب دل های مردم باشید.

  متولدین بهمن ماه:

  در این ماه شما میخواهید کاری کنید تا از گرهی که می‌دانید در آینده در زندگی تان خواهد افتاد پیشگیری کنید اما هنوز خیلی چیزها هست که باید آنها را به خوبی راست و ریست کنید قبل از اینکه به خودتان اجازه ابراز هیجان دهید.

  شما تصمیمات بزرگی برای آینده دارید ، به دقت انتخاب کنید ‌به خاطر اینکه تصمیم آخر شما تاثیر بزرگی بر زندگی تان خواهد داشت.

  متولدین اسفند ماه:

  مطلبی فکر شما را به خود مشغول کرده و درباره آن صحبت می کنید. اگر می خواهید که همه موارد، به خوبی پیش برود و در انتهای کار، احساس شرمندگی نکنید، آرامش خود را حفظ کنید و امیدوار باشید. ممکن است در بین افراد خانواده، کشمکش هایی به وجود آید. این ارتباطی به شما ندارد ولی شما خواه ناخواه به این مسئله کشیده خواهید. پس با تدبیر عمل کنید و حساسیت بیش از حد نداشته باشید. اگر در قول و قرارهایی که با شریک عاطفی تان گذاشته بودید، مشکلاتی ایجاد شده است، روحیه خودتان را از دست ندهید. هنوز هم فرصت دارید که جلوی بدتر شدن اوضاع را بگیرید…

   

  http://www.jazzaab.ir/%d9%81%d8%a7%d9%84-%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%b9-%d8%a8%db%8c%d9%86%db%8c-%d8%a2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%a7%d9%87-1395.html

  کلمات کلیدی : (احتیاج (ان (بلا (تنها) (در) (فالله (پاشنه) ، ،‌تردید ؛ آبان آخر آدمی آذر آرام آرامش آزادی آزرده آمد آمده آمیز آن آنان آنجا آنها آنچه آورید آید آید آینده ابراز ات اجازه اجتماعی اجرایی احتیاج) احساس احساسات اختصاص ارتباط ارتباطی ارتفاع اردیبهشت از است است است، استبنابراین استتغییر استشغلی استفاده اسفند اشتباه اشتباهات اصلاً اضافه اظهار اعتدال اعضاء افتاد افتادن افراد افزایش البته الصابرین) العسر المثل اما امور امکان امکانات امید امیدوار انتخاب انتهای انجام اند انداز انرژی انسانی انگاری اهمیت او اواسط اورانوس اوضاع اوقات اگر ای ایجاد ایجاد‌کننده اید ایده ایرانی این اینطور اینکه با باز بازگشت باشد باشند باشید باشید باعث بالاترین باور باید ببرید ببرید بخواهید بدارید بدتر بر برادر برای برایتان برای‌تان برخی برداراز برداربعضی بررسی برسی برطرف برنگردانید برود بروید بزرگی بزنید بعضی بفهمد بلکه بنفع به بهتر بهتری بهراسید بهمن بود بود بودن بوده بودید بودید، بچشید بکنید بگذار،تا بگذاردر بگذارید بگواز بگیرکلام بگیرید بی بیابید بیاد بیاورید بیش بیشتر بیشتری بیماری بین بیندیشید بینی بیهوده تا تاثیر تامل تان تحریک تحصیلات تخیلات تدارک تدبیر تردید ترقی تصمیم تصمیمات تصمیمی تعویض تعویق تغییر تفاهم تلاش تلاشهایتان تمام تمامی تن تنهائی توان توجه توسعه توصیه توفیق تکرار تیر جانب جدید جز جسمانی جلوگیری جلوی جمع جنگ جهت حافظ حال حتمی حتی حد حداکثر حسادت حساس حساسیت حسن حفظ حق حقایق حوادث حوصلگی خاطر خانه خانواده خانواده، خبرهای خداوند خرداد خو خواه خواهد خواهر خواهند خواهید خوب خوبی خود خوداری خودت خودتان خوریاما خوش خوشرفتاری خوشرویی خوشی خوش‌آیند خویش خویشتن خیزد) خیلی داد دادن داده دارد داری داریخرید دارید داریم داشت داشت داشتنی داشته داشتید دانسته در درباره درخشانی درخشید درد درستی درهای دروغ دست دستگیری دعواها دقت دل دلا دلخور دلخوری دلیل دنبال دنیا دهدخودخواهی دهی دهید دهید دوام دوباره دودلی دور دوران دوست دوستان دوستانه دوستی دچار دی دیگر دیگران دیگری را رابطه رازداری راست راهی رخ رد رسید رشد رضایت رضیتبخش رفع رقابتی رقم رنجی رو روابطی روحیه رودرویی روزی روی رویت رویتان رو‌به‌رو رژیم ریست زبان زحمات زد زمان زمان، زمانی زمینه زناشویی زندگی زود زودتر زیاد زیادی زیبای زیرا ساز سال سختی سخت‌تر سخن سخنان سخنانت سخنانتان سرانجام سرنوشت سطح سعی سفر سفرهای سفری سقوط سلامت سلب سهل سود سودآور سکوت شادی شاعر شاهد شاید شایسته شب شتاب شخصی شد شد شدن شده شرایط شرایطی شرع شرمندگی شریک شغل شغلی شما شماست شهریور شود شود، شودملاقات شوند شوید شویهمین شک شکست شکل شیرین شیرینی صبر صحبت صحیح صراحت صرف صفتی صمیمی ضرب ضعف ضمنا طالع طرح طرف طلا ظاهر عادی عاشقانه عاطفی عالی عزیزی عصبانیت عطارد علاقه علل عمر عمل عنوان عوض غذایی غیر فال فداکاری فراهم فرزندان فرصت فروردین فروش فریب فشار فعال فعالیت فقط فلکی فکر فکری فیزیکی قانون قبل قرارهایی قصد قلب قول قوی لازم لبخند لذت لطف لغزش لهجه مادی مالی ماند ماه ماه متأسفانه متاسفانه متعارف متولدین محبوب محل محیط محیطی مدت مدتی مدیران، مراد مراقب مرداد مردم مریخ مسئله مسئولیت‌های مسئولیت‌پذیری مشترک مشغول مشکلات مشکلاتی مطلبی مع معاملات معده معرفی معنا مغرور مقدمات ملاقات ممکن من منافع منتظره منتهای منتهی مندی مندیمهارت منوال مهارتهای مهر مهربان مهربانی مهم مهمتر مهمی مهیا موارد، موانع موجب مورد موفقیت مکاتبات می میان میتواند میتوانید میخواهید میرسد میزبان میشود میکند میکند میکنم میکنید میگوید می‌دانید می‌‌تواند می‌‌شود ناخواه ناراحت نباشید نباید نتیجه نخواهید ندارد نداشته ندهید نزدیک نزدیکان نسبت نشان نشاید نشوید نظر نفع نقاط نقره نمی نمیگویید نمی‌‌کردید نواقص نورزید نکته نکنید نکنید، نگاه نگران نگرانی نیاز نیازارهنگامی نیاورید نیرویت نیز نیست نیست نیستسو نیک ها های هایی هر هرچه هست هستند هستی هستیاما هستید هم همانطور همزمان همسایه همسایگی همسرت همه همکارانتان همیشه همین هنوز هویت هیجان و واقعا واقعیات وجود وزن وسواس وصل وفق وقت وقتها ولی ویژه پایان پتانسیل پر پس پوشی پیدا پیروزی پیش پیشرفت پیشگیری چاق چت چرا چرخد، چشم چشمانش چند چندانی چه چیز چیزها چیزهای چیزی کار کار، کارتان کارها کارهایی کاری کامل کدورت کرد کرده کردید کسانی کسب کسی کشمکش کشیده کم کمک کمکت کمی کن کنار کنایمان کنبا کند کندبگذار کنددست کندشک کنید کنید، کنیک که کهنه گاهی گذاشته گذر گذشت گذشته گرایی گردش گرفته گرهی گرچه گشت گفت گفت، گفتن گفته گهگاه گوش گیردهیچ گیری ی یا یاد یافت یحب یسرا) یقین یک یکسری ‌به

   

  

  کنترل دیابت

  علت خشکی دهان

  دانلود فیلم Tower 2016

  دیا میرزا

  مدیریت ایمیل ها در اندروید

  

  فال حافظ اصلی

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :