فال و طالع بینی سال 2016 – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • فال و طالع بینی سال 2016 – جذاب
 •  

  فال و طالع بینی سال 2016

  سال 2016 برای متولدین هر ماه چگونه خواهد بود؟ سوالی است که با آغاز سال جدید، دوستداران طالع بینی و فال به دنبال جوابی برای آن هستند. امیدواریم سال 2016 برای همه شما عزیزان سالی پر از خوش شانسی و معجزه باشد. با ما همراه باشید با طالع بینی سال جدید میلادی:

  فال و طالع بینی سال 2016 - جذاب

  سال 2016 برای متولدین فروردین سالی پر از معجزه خواهد بود

  متولدین ماه فروردین:
  امسال سال موفقیت شما است به شرط آن که تمام تلاش خود را به کار گیرید و در تصمیم گیری محتاط باشید. انرژی شما نسبت به سالهای قبل بیشتر شده و هیچ بهانه ای برای تنبلی ندارید. بهار فصل امتحان صبر و تحمل شما است، سعی کنید توانایی های خود را بالا ببرید تا از این امتحان سر بلند بیرون آیید. به سلامت جسمی خود، به خصوص در اواخر تابستان و اوایل پاییز، توجه بیشتری نشان دهید. خودتان را بیش از حد درگیر کلاس های متفرقه و کار نکنید زیرا سلامت جسمی شما مهمترین سرمایه زندگی تان است. سال 2016 سالی پر از معجزه برایتان خواهد بود.

  فال و طالع بینی سال 2016 - جذاب

  متولدین اردیبهشت در سال 2016 باید سلامت خود را در اولویت قرار دهند

  متولدین ماه اردیبهشت:
  سال 2016 برای شما سالی پر از تغییرات بزرگ است به شرط آن که کمی انعطاف پذیرتر باشید. در این سال نگاه دیگران به شما تغییر خواهد کرد و نسبت به قبل مثبت تر خواهد شد، بنابراین  سعی کنید سازگارتر از قبل خود را نشان دهید.

  به خود و علاقمندی هایتان بیشتر توجه کنید. مسئولیت شادی زندگی شما نه با دیگران بلکه با خودتان است. در ماه مارس و اپریل با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که تغییراتی به زندگی تان خواهند داد. شما فرد محبوبی هستید اما سعی کنید در برقراری ارتباط با افراد حساسیت بیشتری به خرج دهید. سلامت خود را نیز در اولویت کارهایتان قرار دهید.

  فال و طالع بینی سال 2016 - جذاب

  در سال 2016 شانس با متولدین خرداد است

  متولدین ماه خرداد:
  شما در سال 2016 چون ستاره ای خواهید درخشید. آیا برای این موفقیت آماده اید؟ البته، چرا که نه! برای تصمیم گیری عجله نکنید. اگر به دنبال پیشرفت هستید، به علاقمندی هایتان توجه بیشتری کنید و به ندای قلب تان گوش دهید. ذهن شما پر از سوالات گوناگون است که در این سال به جواب تمام آنها خواهید رسید. ماه مه و سپتامبر برایتان کمی سخت خواهد گذشت اما قادرید راه خود را به خوبی پیدا کنید و به آنچه می خواهید برسید.

  زندگی عاطفی شما نیز رو به بهبود است و از آن رضایت کامل خواهید داشت، اگر هم مشکلات خانوادگی داشته اید، تمام شان حل خواهند شد. در ماه نوامبر اتفاقات عاشقانه ای برایتان خواهد افتاد که در ماه دسامبر به اوج خود می رسند. شانس در این سال با شماست پس از آن نهایت استفاده را ببرید.

  فال و طالع بینی سال 2016 - جذاب

  سال 2016 فرصت های زیادی برای رشد و پیشرفت متولدین تیر وجود دارد

  متولدین ماه تیر:
  امسال سرتان با خانواده و دوستان تان حسابی گرم خواهد بود اما سعی کنید افرادی را که خود می خواهید و تاثیر مثبتی بر شما دارند، به زندگی تان راه دهید. عشق و عاشقی نیز در چنین سالی به اوج خود می رسد، شریک زندگی تان دوست دارد به حرف های شما گوش دهد و شما را شاد کند، شما نیز او را در اولویت زندگی خود قرار دهید.

  فرصت های زیادی برای رشد و پیشرفت وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. بهار فصلی پر از هیجان و سورپرایز برایتان خواهد بود. به دیگران اجازه دخالت در کارها را ندهید و خود به دنبال چهارچوبی ثابت برای زندگی تان باشید. استرس را از خود دور کنید، به سلامت جسمی خود اهمیت دهید و از سالی که در پیش دارید، نهایت لذت را ببرید.

  فال و طالع بینی سال 2016 - جذاب

  سال 2016 سال خوبی از نظر مالی برای متولدین مرداد خواهد بود

  متولدین ماه مرداد:
  سعی کنید به زندگی خود تعادل دهید. به همان نسبت که کار می کنید و سخت کوش هستید، برای استراحت و گشت و گذار خود نیز وقت بگذارید. از آنجا که روابط اجتماعی خوبی دارید، دیگران دوست دارند با شما همکاری کنند و پیشنهادهای کاری خوبی به شما می شود. در بهار آرامش بیشتری خواهید داشت بنابراین تمرکز خود را بر مسائل مهم زندگی بگذارید.

  شاید دیگران بخواهید کنترل امور زندگی شما را به دست گیرند اما اجازه ندهید، شما از پس زندگی خود به خوبی بر می آیید پس اعتماد به نفس داشته باشید. با خودتان مهربان باشید، از روزمرگی دوری کنید، به سلامت جسمی تان اهمیت بیشتری دهید، ورزش کنید و از زمان خود بهترین بهره را ببرید. امسال سال خوبی از نظر مالی برایتان خواهد بود.

  فال و طالع بینی سال 2016 - جذاب

  بهار سال 2016 فصل روابط عاشقانه متولدین شهریور است

  متولدین ماه شهریور:
  امسال سال فراوانی و ایده های جدید است که می توانید از آن بهترین استفاده و در محیط کار پیشرفت کنید. سعی کنید ارتباط خود را با افراد منطقی گسترش دهید زیرا دیگران نیز شما را بر اساس دوستان تان قضاوت خواهند کرد. بهار فصل روابط عاشقانه شماست پس از آن لذت ببرید و انرژی لازم را برای کل سال ذخیره کنید.

  در ماه سپتامبر حواستان را جمع کنید و فرصت های کاری که برایتان پیش می آید را از دست ندهید. اوایل ماه دسامبر نیز زمانی خوبی است تا در محیط کار بدرخشید. اگر چه در اوایل سال به عنوان یک نیروی معمولی  شروع به کار کرده اید اما در اواخر سال موقعیت اجتماعی شما بهتر از قبل خواهد شد.

  فال و طالع بینی سال 2016 - جذاب

  سال 2016 سال خوش شانسی متولدین مهر می باشد

  متولدین ماه مهر:
  امسال خوش شانسی به شما روی می آورد. مهارت و توانایی هایتان افزایش می یابد و این موضوع شما را خشنود می کند. به زودی به آنچه می خواهید می رسید و آنجا که دیگران دارند برای موفقیت سخت تلاش می کنند، شما با آرامش کافی کنار می کشید و فضا را برای دیگران باز می کنید. در ماه اپریل و مه از جانب دوستان تان سورپرایز خواهید شد.

  سعی کنید روابط خود را افزایش دهید و دوستان جدیدی پیدا کنید و بیشتر با آنها در تماس باشید. عشق زندگی خود را نیز، به خصوص در ماههای مه و ژوئن، فراموش نکنید. با خلاقیت و ایده های جدید می توانید راههای بیشتری را در زندگی خود باز کنید پس به خود اعتماد کنید و  هدفمند جلو روید.

  فال و طالع بینی سال 2016 - جذاب

  سال 2016 برای متولدین آبان سالی پر از اتفاقات خوب است

  متولدین ماه آبان:
  در سال 2016 قادرید تمام سدهای مقابل خود را بر دارید. با کمی وقت گذاشتن برای خود می توانید آنچه قلب تان می خواهد و آنچه ذهن تان بدان احتیاج دارد را به دست آورید. سعی کنید نسبت به قبل صبورتر باشید مطمئنا در سال جدید به جای از دست دادن دوستان قدیمی، دوستان بیشتری پیدا خواهید کرد و بسیاری از مشکلاتی که با آنها دست و پنجه نرم می کردید نیز حل خواهند شد.

  فصل بهار زمانی خوبی برای ساختن هر آنچه می خواهید است زیرا استقامت و توانایی های شما افزایش می یابد و منطقی تر از قبل خواهید شد. سعی کنید واقع گرا و کمی مهربان تر، به خصوص در اواخر تابستان و اوایل پاییز، باشید. خانواده و دوستان تان تاثیر مثبتی در زندگی تان خواهند داشت. در هر صورت سال پر از اتفاقات خوبی در انتظارتان است.

  فال و طالع بینی سال 2016 - جذاب

  متولدین آذر در سال 2016 به هدفهای زندگیشان نزدیک می شوند

  متولدین ماه آذر:
  با توانایی هایی که در سال جدید به دست می آورید، به اهداف تان نزدیک تر می شوید و باری از روی دوش تان برداشته می شود. سعی کنید از فرصت هایی که پیش پایتان قرار می گیرد، بهترین استفاده را بکنید. شاید در اوایل سال پیشرفت شما کند باشد اما هر چه بیشتر می گذرد، سرعت آن نیز افزایش می یابد طوری که در اوایل ماه مه به خوشبختی که مدت ها انتظارش را می کشیدید، می رسید.

  جذابیت شما برای اطرافیان تان بیشتر خواهد شد طوری که دوست دارند با شما بیشتر در تماس باشند، شما نیز از همنشینی با آنها فواید بسیاری به دست خواهید آورد. اگر به دنبال رابطه ای عاشقانه هستید، امسال به هدف خود می رسید. ماه سپتامبر به سلامت جسمی خود اهمیت بیشتری دهید.

  فال و طالع بینی سال 2016 - جذاب

  متولدین دی در سال 2016 به آرامشی که انتظارش را می کشیدند می رسند

  متولدین ماه دی:
  با کمی سعی و تلاش قادر خواهید بود هر آنچه دلتان می خواهد را به دست آورید. فرقی نمی کند که موفقیت شما کوچک یا بزرگ باشد، در هر صورت شما در کل سال خشنود و راضی هستید. سعی کنید به تمام جنبه های زندگی خود، از رابطه عاطفی گرفته تا کاری، عمیق تر فکر کنید.

  به زودی به آرامشی که مدت ها انتظارش را می کشیدید، می رسید اما حواستان باشد که تحت هر شرایطی مراقب رفتار خود باشید زیرا یک حرف یا حرکت کوچک هم می تواند تاثیر بلند مدتی بر زندگی تان بگذارد. اگر می خواهید موقعیت اجتماعی شما بهبود یابد باید در اواخر سال در محیط کار کمی سخت کوش تر باشید. بیان ایده های جدید می تواند به شما در این راه یاری رساند.

  فال و طالع بینی سال 2016 - جذاب

  متولدین بهمن در سال 2016 چون ستاره ای در آسمان خواهند درخشید

  متولدین ماه بهمن:
  سال 2016 چون ستاره ای در آسمان خواهید درخشید. بالاخره پس از مدت ها نتیجه سخت کوشی و تلاش های بی وقفه خود را مشاهده خواهید کرد. ایده های جدیدی به ذهن تان می رسد که اگر چه برخی از آنها هنوز سازمان نیافته و مبهم هستند اما با گذشت زمان پخته تر می شوند و شرایط را برای موفقت شما فراهم می کنند.

  در برنامه ریزی های خود احتیاط کنید زیرا یک قدم اشتباه می تواند شما را به عقب هل دهد. اگر عاقلانه عمل کنید، خواهید درخشید. در تابستان زندگی عاطفی شما به اوج خود می رسد و آنقدر شما را شاد می کند که گویا در آسمان ها پرواز می کنید. سال 2016 برای شما سال نشستن و استراحت کردن نیست بلکه باید به دنبال موفقیت خود بدوید.

  فال و طالع بینی سال 2016 - جذاب

  سال 2016 سالی پر از موفقیت برای متولدین اسفند است

  متولدین ماه اسفند:
  امسال سال همکاری با دیگران است. دامنه دوستانتان افزایش می یابد طوری که دیگر احساس تنهایی نخواهید کرد. شرایط مالی تان نیز در فصل بهار بهتر از قبل خواهد شد. اگر می خواهید قدم به راهی بگذارید که تا به حال نرفته اید، به ندای قلب خود گوش دهید و از آن کمک بگیرید فقط یادتان باشد که باید اعتماد به نفس داشته باشد و با شجاعت کافی قدم بردارید.

  بر سلامت جسمی خود تمرکز بیشتری بگذارید تا انرژی لازم برای کارهایتان را به دست آورید. به زودی به آرامشی که مدت ها به دنبالش بوده اید، می رسید. خودتان را برای اتفاقات خوب در روابط عاطفی تان در ماه مارس آماده کنید. امسال سالی پر از موفقیت برایتان خواهد بود.
  منبع:bartarinha.ir

  http://www.jazzaab.ir/astrology-2016.html

  کلمات کلیدی : امسال با در سال سعی شما آبان آذر آرامش آرامشی آسمان آشنا آغاز آماده آن آنجا آنقدر آنها آنچه آورد آورید آورید، آیا آید آیید اتفاقات اجازه اجتماعی احتیاج احتیاط احساس ارتباط اردیبهشت از اساس است است است، استراحت استرس استفاده استقامت اسفند اشتباه اطرافیان اعتماد افتاد افراد افرادی افزایش البته، اما امتحان امسال امور امیدواریم انتظارتان انتظارش انرژی انعطاف اهداف اهمیت او اواخر اوایل اوج اولویت اپریل اگر ای اید اید، اید؟ ایده این با باری باز باشد باشد باشد، باشند، باشید باشید، بالا بالاخره باید ببرید ببرید بخواهید بدان بدرخشید بدوید بر برای برایتان برخی بردارید برداشته برسید برقراری برنامه بزرگ بسیاری بلند بلکه بنابراین بنابراین  به بهار بهانه بهبود بهتر بهترین بهره بهمن بود بود بود؟ بوده بکنید بگذارد بگذارید بگذارید بگیرید بی بیان بیرون بیش بیشتر بیشتری بینی تا تابستان تاثیر تان تحت تحمل تر تر، تصمیم تعادل تغییر تغییرات تغییراتی تلاش تماس تمام تمرکز تنبلی تنهایی توانایی تواند توانید توجه تیر ثابت جانب جای جدید جدید، جدیدی جسمی جلو جمع جنبه جواب جوابی حال حد حرف حرکت حسابی حساسیت حل حواستان خانواده خانوادگی خرج خرداد خشنود خصوص خلاقیت خواهد خواهند خواهید خوب خوبی خود خود، خودتان خوش خوشبختی داد دادن دارد دارد دارند دارند، دارید دارید، داشت داشت، داشته دامنه دخالت در درخشید درخشید درگیر دسامبر دست دلتان دنبال دنبالش دهد دهند دهید دهید دهید، دور دوری دوست دوستان دوستانتان دوستداران دوش دی دیگر دیگران ذخیره ذهن را رابطه راضی راه راههای راهی رساند رسد رسد، رسند رسند رسید رسید جذابیت رشد رضایت رفتار رو روابط روزمرگی روی روید ریزی زمان زمانی زندگی زندگیشان زودی زیادی زیرا ساختن سازمان سازگارتر سال سالهای سالی ستاره سخت سدهای سر سرتان سرعت سرمایه سعی سلامت سوالات سوالی سورپرایز سپتامبر شاد شادی شان شانس شانسی شاید شجاعت شد شد شد، شده شرایط شرایطی شرط شروع شریک شما شماست شهریور شود شوند شوند شوید صبر صبورتر صورت طالع طوری عاشقانه عاشقی عاطفی عاقلانه عجله عزیزان عشق عقب علاقمندی عمل عمیق عنوان فال فراموش فراهم فراوانی فرد فرصت فرقی فروردین فصل فصلی فضا فقط فواید فکر قادر قادرید قبل قدم قدیمی، قرار قضاوت قلب لازم لذت ما مارس مالی ماه ماههای مبهم متفرقه متولدین مثبت مثبتی محبوبی محتاط محیط مدت مدتی مراقب مرداد مسئولیت مسائل مشاهده مشکلات مشکلاتی مطمئنا معجزه معمولی  مقابل منبع منطقی مه مهارت مهر مهربان مهم مهمترین موضوع موفقت موفقیت موقعیت می میلادی نتیجه نخواهید ندارید ندای ندهید ندهید، نرفته نرم نزدیک نسبت نشان نشستن نظر نفس نمی نه نهایت نوامبر نکنید نگاه نیافته نیروی نیز نیز، نیست ها های هایتان هایی هدف هدفمند هدفهای هر هستند هستید هستید، هل هم همان همراه همنشینی همه همکاری هنوز هیجان هیچ و و  واقع وجود ورزش وقت وقفه پایتان پاییز، پخته پذیرتر پر پرواز پس پنجه پیدا پیش پیشرفت پیشنهادهای چرا چنین چه چهارچوبی چون چگونه ژوئن، کار کارها کارهایتان کاری کاری، کافی کامل کرد کردن کرده کردید کشید کشیدند کشیدید، کل کلاس کمک کمی کنار کنترل کند کند، کنند کنند کنند، کنید کنید کنید، که کوش کوشی کوچک گذار گذاشتن گذرد، گذشت گرا گرفته گرم گسترش گشت گوش گوناگون گویا گیرد، گیرند گیری گیرید یا یابد یادتان یاری یک

   

  

  دانلود SHAREit

  دانلود تمامی فرمولهای فیزیک

  دیا میرزا

  ياس دانلود

  ویرایش عکس و فیلم در اندروید

  

  فال تاروت اصلی

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :