پرنده ماه تولد شما کدام است؟ – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • پرنده ماه تولد شما کدام است؟ – جذاب
 •  

  پرنده ماه تولد شما کدام است؟ - جذاب
  پرنده ماه تولد شما کدام است 

  اول فروردین تا 25 فروردین ” شاهین “

  مقتدر و توانا هستید . معمولا با مهارتی که در کارها و عملتان دارید می توانید از موانع بسیار سخت عبور کنید و در نهایت زرنگی این کار را به گونه ای انجام می دهید که چندان انرژی خود را به هدر ندهید.

  26 فروردین تا 22 اردیبهشت “مرغابی ”

  برای رسیدن به هدف هر رنجی را به جان می خرید ، اما با این حال برای شما هدف وسیله را توجیه نمی کند.
  گاهی بی دقت می شوید ، بنابراین ضررهایی می بینید.

  23 اردیبهشت تا 19 خرداد ” قمری ”

  طبیعتا آرامش طلب هستید و از یک زندگی عاشقانه لذت می برید و بندرت از آن خسته می شوید . بردبار ، سازگار و در عین حال جذاب هستید.

  20 خرداد تا 16 تیر ” عقاب ”

  شخصیتی بسیار محترم دارید.هیچ گاه به دنبال کارهای بیهوده نیستید و می توانید تنها با نگاه گیرا و نافذ خود مخالفان خویش را سر جایشان بنشانید.بخش بسیار قوی و ممتاز شخصیت شما آن است که قادرید از جنبه های ناچیز و مادی فراتر رفته و ماورای آن را ببینید.

  17تیر تا 13 مرداد ” بلبل ”

  معمولا قبل از اینکه دیده شوید صدایتان به گوش می رسد و همیشه حرفی برای گفتن دارید.هر چند بعضی ها اعتقاد دارند که حرفهای شما به عمل نمی رسد.

  14 مرداد تا 10 شهریور ” مرغ ماهیخوار ”

  شخصیتی رنگی و پرزرق و برق دارید که همیشه مشتاق “رویارویی” است و از این کار لذت می برید.مهمترین مسایل پیرامون خود را به مرور و با خونسردی حل و فصل می کنید.بسیار حساس و تیرهوشید.

  11 شهریور تا 7 مهر ” قو ”

  همانند قو مغرور و سربلندید و شخصیتی پیچیده دارید.با اینکه در ظاهر شخصی بسیار آرام و راحت هستید اما در باطن برای سازگاری کردن خود با محیط اطراف و سرعت دنیای مدرن بسیار تلاش می کنید.بندرت عصبانی می شوید و سعی می کنید با همه در تفاهم و تعامل باشید.

  8 مهر تا 5 آبان ” دارکوب ”

  سختگیر و سختکوش هستید با طاقتی بسیار بالا . برای حمایت از ایده ها و عقایدتان به راحتی خواستار حمایت دیگران می شوید.برخی اوقات به نظر حواس پرت می آیید ، اما این فقط ظاهر شماست !

  6 آبان تا 3 آذر ” باز کوچک ”

  ذهن هوشیارتان به شما این امکان را می دهد که از یک موضوع به موضوع دیگری بپرید بدون اینکه تمرکز خود را از دست بدهید ! با اراده بسیار زیاد روی اهداف خود متمرکز می شوید و ار آنچه در اطرافتان می گذرد ، آشفته و مضطرب نمی گردید.

  4 آذر تا 2 دی ” کلاغ ”

  به غایت گیرا ، پرانرژی و مقاوم هستید و همچنین باهوش ، در نتیجه در حل مشکلات بسیار ماهر و زیردست می باشید.عاشق رقابت بوده و از طبیعت ، جنگل و اصولا محیط های بکر طبیعی بسیار لذت می برید.

  3 دی تا 30 دی ” حواصیل ”

  جذاب و متفکرید و معمولا تنها و منزوی به نظر می آیید.در عبور از مسیر زندگی ممکن است در باتلاق هم گرفتار شوید ، اما آنقدر محکم و استوارید که از این مشکلات موفق بیرون می آیید.

  1 بهمن تا 28 بهمن ” سینه سرخ ”

  شما یک برونگرای خونسرد هستید که طبع گرم خود را معمولا پنهان می کنید و گاهی خودرای می باشید.بسیار خانواده دوست هستید ، اگر چه گاهی کمی ستیزه جو می شوید.

  29 بهمن تا آخر اسفند ” سهره ”

  زرنگ ، حساس و گوش به زنگ هستید.ذاتا فردی اجتماعی و خونگرمید ، چون معتقدید در جمع به نوعی احساس امنیت می رسید که افراد در جای دیگر نمی توانند آن را بیابند.منظم و اهل ورزش هستید.

  سایت تفریحی و سرگرمی جذاب

   

   

  http://www.jazzaab.ir/news_detail_1175.html

  کلمات کلیدی : برای به جذاب ذهن زرنگ سختگیر شخصیتی شما طبیعتا معمولا مقتدر همانند گاهی   ، آبان آخر آذر آرام آرامش آشفته آن آنقدر آنچه آیید آیید آییددر اجتماعی احساس ار اراده اردیبهشت از است است  استوارید اسفند اصولا اطراف اطرافتان اعتقاد افراد اما امنیت امکان انجام انرژی اهداف اهل اوقات اول اگر ای ایده این اینکه با باتلاق باز باشید باشیدبسیار باشیدعاشق باطن بالا باهوش ببینید تیر بدهید بدون برای بردبار برق برونگرای برید برید بریدمهمترین بسیار بعضی بلبل بنابراین بندرت بنشانیدبخش به بهمن بوده بپرید بکر بی بیابندمنظم بیرون بینید بیهوده تا تعامل تفاهم تفریحی تلاش تمرکز تنها توانا توانند توانید توجیه تولد تیر تیرهوشید جان جای جایشان جذاب جذاب جمع جنبه جنگل جو حال حرفهای حرفی حساس حل حمایت حواس حواصیل خانواده خرداد خرید خسته خواستار خود خودرای خونسرد خونسردی خونگرمید خویش دارند دارکوب دارید داریدبا داریدهر داریدهیچ در دست دقت دنبال دنیای دهد دهید دوست دی دیده دیگر دیگران دیگری را راحت راحتی رسد رسد رسید رسیدن رفته رقابت رنجی رنگی روی رویارویی زرنگی زندگی زنگ زیاد زیردست سازگار سازگاری سایت ستیزه سخت سختکوش سر سربلندید سرخ سرعت سرگرمی سعی سهره سینه شاهین شخصی شخصیت شخصیتی شما شماست شهریور شوید شوید شویدبرخی صدایتان ضررهایی طاقتی طبع طبیعت طبیعی طلب ظاهر عاشقانه عبور عصبانی عقاب عقایدتان عمل عملتان عین غایت فراتر فردی فروردین فصل فقط قادرید قبل قمری قو قوی لذت مادی ماه ماهر ماهیخوار ماورای متفکرید متمرکز محترم محکم محیط مخالفان مدرن مرداد مرغ مرغابی مرور مسایل مسیر مشتاق مشکلات مضطرب معتقدید معمولا مغرور مقاوم ممتاز ممکن منزوی مهارتی مهر موانع موضوع موفق می نافذ ناچیز نتیجه ندهید نظر نمی نهایت نوعی نگاه نیستید ها های هدر هدف هر هستید هستید هستید هستیدذاتا هم همه همچنین همیشه هوشیارتان و ورزش وسیله پرانرژی پرت پرزرق پرنده پنهان پیرامون پیچیده چند چندان چه چون کار کارها کارهای کدام کردن کلاغ کمی کند کنید کنیدبسیار کنیدبندرت که کوچک گاه گاهی گذرد گردید گرفتار گرم گفتن گوش گونه گیرا یک

   

  

  دانلود سریال گریم با دوبله فارسی

  دانلود کتاب الکترونیکی

  مرورگر گوگل کروم

  پیتزا مکزیکی

  بازار خودرو

  

  فال حافظ اصلی

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :