چیدمان سفره ی شب یلدا (+عکس) – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • چیدمان سفره ی شب یلدا (+عکس) – جذاب
 •  

  چیدمان سفره ی شب یلدا

  کم کم به اواخر فصل دوست داشتنی پاییز نزدیک می شویم و پاییز کوله بار زرد عاشقی اش را جمع کرده و جای خود را به بقچه ی زیبا و دوست داشتنی ننه سرما می دهد، پاییز امسال هم هرچه که بود گذشت و کم کم برگ های زرد جای شان را به برف های سفید می دهند، پاییز سراسر مهر برای رفتنش هم برنامه ای دارد! جشن خداحافظی پاییز، یلدا را پیش رو داریم، یلدا یادآور می شوند که زندگی کوتاه است و حتی یک دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت. به همین مناسبت کم کم می خواهیم برای شب دوست داشتنی یلدا منزلمان را آماده کنیم، با ما همراه باشید تا شما را با چیدمان سفره ی شب یلدا با ظروف سفالی با ما همراه باشید.

  چیدمان سفره یلدا با ظروف منقوش

  بی شک بخش عمده ای از زیبایی سفره شب یلدا ظروف آن است، وقتی صحبت از یک پاسداشت یک آیین کهن ایرانی به میان می آید پس انتخاب تمام المان های آن نیز باید بر اساس سنت و مطابق با فرهنگ ما باشد. انتخاب ظروفی با طرح و نقش های ایرانی به خوبی می تواند جلوه ی سفره ی یلدا شما را چندین برابر کند. ظروف منقوش با طرح های ساده و اصیل و ترکیب رنگ ملایم سفید و آبی خود جلوه ی المان های سفره ی یلدای شما را چندین برابر می کند و می تواند یلدای امسال شما را خاطر انگیز تر از قبل کند.

  چیدمان سفره ی شب یلدا (+عکس) - جذاب

  چیدمان سفره یلدا با ظروف طرح انار

  اکثر ما یلدا را به آجیل و انار و هندوانه معروف اش می شناسیم. ظروف طرح انار یکی از خلاقانه ترین ظروف برای چیدمان سفره ی یلدا می باشد و بار نگ جذاب خود در عین حفظ اصالت ظاهر خیره کننده و مدرنی به سفره ی ترمه ی یلدا شما می بخشد همان طور که در تصویر می بینید با اضافه کردن دکوری های کوچک و خاص مثل استفاده از کبوترهای سفالی فیروزه ای به سادگی می توانید ترکیب رنگی جذاب تری را برای چیدمان سفره ی شب یلدا خود در نظر بگیرید و ظاهر آن را چشم گیر تر کنید.

  چیدمان سفره ی شب یلدا (+عکس) - جذاب

  چیدمان سفره یلدا با ظروف پایه دار

  ظروف پایه دار شیشه ای یکی دیگر از ظروف مناسب برای چیدمان سفره یلدا ی شما می باشد. این ظروف به دلیل پایه دار بودن فضای کم تری از سفره ی یلدا شما اشغال می کند و این امکان را به شما می دهد تا جزییات بیشتری را به فضای سفره ی یلدا ی خود اضافه کنید و ظاهر دلپذیرتری را به شب یلدای شما ببخشد.

  چیدمان سفره ی شب یلدا (+عکس) - جذاب

  چیدمان سفره شب چله با ظروف لعابی

  ظروف لعابی سبز یکی دیگر از ظروف جذاب برای چیدمان سفره ی یلدا می باشد. این ظروف با بدنه ی درخشان و ترکیب رنگی جذابی که دارند  به سادگی می تواند زیبایی و جلوه ی متماییزی به سفره ی یلدای شما ببخشند رنگ قرمز داخل ظروف هارمونی خاصی را با آجیل، میوه های پاییزی و سایر جزییات سفره ی یلدا شما ایجاد می کند.

  چیدمان سفره ی شب یلدا (+عکس) - جذاب

  چیدمان سفره یلدا با ظروف ترکیبی

  برای چیدمان سفره ی یلدای خود می توانید از ترکیب ظروف مختلف استفاده کنید و سفره ی خاص و منحصر به فرد خودتان را  داشته باشید. در انتخاب ظروف دقت کنید که از لحاظ ترکیب رنگ با هم هارمونی و به طور کلی با هم هماهنگی مناسب داشته باشند، با کمک دکوری های تزیینی هم می توانید به سادگی این هماهنگی را در بین  ظروف خود ایجاد کنید و ظاهر خاص تری به چیدمان سفره خوش آب و رنگ یلدای خود ببخشید.

  چیدمان سفره ی شب یلدا (+عکس) - جذاب

   

  چیدمان سفره شب یلدا با رانرهای خوش نقش و نگار ایرانی

  شایسته است علاوه بر ظروف، اشاره ای هم به رانرهای زیبای ایرانی کنیم که می توانند زیبایی چیدمان میز شما را دوچندان کنند. این رانرها با نقش و نگارهای ایرانی مانند طرح های کاشی کاری و هم چنین خطاطی های زیبا زمینه ای چشم گیر در پس چیدمان شما فراهم می کنند. فقط باید به تناسب رنگ آن ها با ظروفی که انتخاب می کنید توجه داشته باشید.

  چیدمان سفره ی شب یلدا (+عکس) - جذاب

  چیدمان میز شب یلدا

  چیدمان سفره ی شب یلدا (+عکس) - جذاب

  چیدمان سفره ی شب یلدا

  منبع : chidaneh.com

   

  http://www.jazzaab.ir/%da%86%db%8c%d8%af%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d9%81%d8%b1%d9%87-%db%8c-%d8%b4%d8%a8-%db%8c%d9%84%d8%af%d8%a7-%d8%b9%da%a9%d8%b3.html

  کلمات کلیدی :      به  داشته  ظروف آب آبی آجیل آجیل، آماده آن آید آیین از اساس است است، استفاده اش اشاره اشغال اصالت اصیل اضافه المان امسال امکان انار انار انتخاب انگیز اواخر اکثر ای ایجاد ایرانی ایرانی این با بار باشد باشند، باشید باشید باید ببخشد ببخشند ببخشید بخش بخشد بدنه بر برابر برای برف برنامه برگ بقچه به بود بودن بگیرید بی بیشتر بیشتری بین بینید تا تر ترمه ترکیب ترکیبی تری ترین تزیینی تصویر تمام تناسب تواند توانند توانید توجه جای جذاب جذابی جزییات جشن جلوه جمع حتی حفظ خاص خاصی خاطر خداحافظی خطاطی خلاقانه خواهیم خوبی خود خودتان خوش خیره داخل دار دار دارد دارند داریم، داشتنی داشته در درخشان دقت دقیقه دلپذیرتری دلیل دهد دهد، دهند، دوست دوچندان دکوری دیگر را رانرها رانرهای رفتنش رنگ رنگی رو زرد زمینه زندگی زیبا زیبای زیبایی ساده سادگی سایر سبز سراسر سرما سفالی سفره سفید سنت شان شایسته شب شما شناسیم شوند شویم شک شیشه صحبت طرح طور ظاهر ظروف ظروف، ظروفی عاشقی علاوه عمده عین فراهم فرد فرهنگ فصل فضای فقط فیروزه قبل قرمز لحاظ لعابی لعابی ما مانند متماییزی مثل مختلف مدرنی مطابق معروف ملایم مناسب مناسبت منبع منحصر منزلمان منقوش منقوش مهر می میان میز میوه نزدیک نظر نقش ننه نگ نگار نگارهای نیز ها هارمونی های هرچه هم همان هماهنگی همراه همین هندوانه و وقتی پاسداشت پایه پاییز پاییز، پاییزی پس پیش چشم چله چندین چنین چیدمان کاری کاشی کبوترهای کردن کرده کلی کم کمک کند کند کنند کننده کنید کنید کنیم کنیم، که کهن کوتاه کوله کوچک گذشت گرفت گیر ی یادآور یلدا یلدا یلدای یک یکی

   

  

  ستاره های هالیوود

  دانلود فیلم آبنبات چوبی

  دانلود برنامه Telegram

  دکوراسیون اتاق خواب

  سفت کردن باسن

  

  فال روزانه

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :