کف بینی و خط ترشیدگی – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • کف بینی و خط ترشیدگی – جذاب
 •  

  کف بینی و خط ترشیدگی
  اگر به کف بینی علاقه داشته باشید لابد خطوط مربوط به ازدواج را هم در کف دست می شناسید. این خطوط که در تصویر فوق به رنگ قرمز نمایش داده شده اند، خطوطی افقی هستند که در مرز میان کف و پشت دست، بین انگشت کوچک تا خط قلب( خط مشکی ممتدی که در پایین خطوط قرمز و موازی با آنها می بینید) قرار دارند.

  تعداد این خطوط قرمز، نمایشگر تعداد ماجراهای جدی مربوط به ازدواج شماست که ازیک خواستگاری جدی اما ناکام مانده تا نامزدی به هم خورده و ازدواج ها را شامل می شود. اگر خط ازدواج در انتها( روی کف دست) به سمت پایین متمایل شود، به این معنی است که شما بیشتر ازهمسرتان عمر خواهید کرد و اگر به بالا متمایل باشد یعنی هرگز ازدواج نخواهید کرد!( در این صورت می توان آن را خط ترشیدگی نامید!)

  http://www.jazzaab.ir/news_detail_1499.html

  کلمات کلیدی : تعداد آن آنها ازدواج ازهمسرتان ازیک است افقی اما انتها( اند، انگشت اگر این با باشد باشید بالا به بیشتر بین بینی بینید) تا ترشیدگی ترشیدگی تصویر تعداد توان جدی خط خطوط خطوطی خواستگاری خواهید خورده داده دارند داشته در دست دست) به را رنگ روی سمت شامل شده شما شماست شناسید شود شود، صورت علاقه عمر فوق قرار قرمز قرمز، قلب( لابد ماجراهای مانده متمایل مربوط مرز مشکی معنی ممتدی موازی می میان نامزدی نامید) ناکام نخواهید نمایش نمایشگر ها هرگز هستند هم و پایین پشت دست، کرد کرد( کف که کوچک یعنی

   

  

  اخبار تکنولوژی

  دکوراسیون اتاق خواب

  عکس های دیدنی

  متن دعای فرج با معنی

  سلفی بازیگران

  

  فال تاروت اصلی

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :