کف بینی و خط سر (طالع بینی) – جذاب

مجموعه: اخبار
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • کف بینی و خط سر (طالع بینی) – جذاب
 •  

   

  کف بینی و خط سر (طالع بینی) - جذاب

  کف بینی و خط سر

  خط سر یا خط نیروهای ذهنی ، مهمترین خط در کف بینی است و نحوه قرار گرفتن این خط در روی هر دو دست مهم و تعیین کننده میباشد و به طور کلی خط سر در روی دست راست ویژگی تربیتی را در شخص مشخص میکند.

  کف بینان متقعدند اگر وضعیت و نحوه قرار گرفتن این خط در روی دست چپ و دست راست باشد این شخص دوران اولیه زندگی خود را بدون مشکل و گرفتاری طی کرده و نیروهای مغزی او به گونه طبیعی رشد یافته اند .

  چنانچه خط سر در دست چپ یا دست راست نازک یا کلفت ، پر رنگ یا کم رنگ باشد ، آنگاه کف بینان معنای مختلفی را برای آن قائل میشوند ، همین طور اگر این خط کاملاً صاف باشد یا در دو انتهای ان خمیدگی داشته باشد باز هم اطلاعات متفاوتی را در مورد شخص بازگو میکند.

  کف بینی و خط سر (طالع بینی) - جذاب

  همانطور که در شکل بالا مشاهده میکنید خط سر ممکن است در یکی از این سه حالت باشد
  الف » خط زندگی را قطع کرده باشد (خط شماره 1 )
  ب » بر خط زندگی مماس شده باشد (خط شماره 2 )
  پ » با خط زندگی فاصله داشته باشد (خط شماره 3 )

  اگر خط سر در کف دست کسی به حالت الف باشد : یعنی خط زندگی را قطع کرده باشد نشانگر آن است که این شخص آدمی ترسو و محافظه کار است ، صاحب این دست همچنین ممکن است فردی بسیار حساس و زود رنج باشد که خیلی زود به خشم می آید و عصبی میشود .

  چنانچه سمت چپ این خط به طرف مچ دست متمایل شده باشد این فرد به مرور زمان آدمی عصبی تر و حساس تر میشود ولی اگر این خط از سمت چپ همانطور مستقیم جلو رفته باشد و به طرف مچ دست متمایل نشده باشد بیانگر آن است که فرد مورد نظر به مرور زمان آرامتر شده و میتواند احساسات و عواطف خود را بهتر کنترل کند .

  اگر خط سر در کف دست کسی به حالت ب باشد : یعنی ابتدای آن بر خط زندگی مماس شده باشد نشانگر آن است که شخص از اعتماد به نفس ضعیفی در زندگی برخوردار است و دچار نوعی عقده خود حقارت است.

  چنین خط سرهایی همچنین برخی اوقات نشانگر افراد عاطفی و بسیار احساساتی است ؛ چنین خط هایی عمدتاً متعلق به آدمهای هنرمند است که از روحیه ای لطیف و ظریف برخوردارند.

  خط سر مماس بر خط زندگی اگر در دست چپ  متمایل به مچ دست شود نشانگر آن است که در آینده این خصوصیت رفتاری فرد تشدید میشود و ممکن است به اعتیاد روی بیاورد ولی اگر خط سر همان طور مستقیم پیش رفته باشد بیانگر آن است که این فرد به مرور زمان از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار شده و بر احساسات خود کنترل بیشتری خواهد داشت .

  اگر خط سر در کف دست فرد به حالت پ باشد : یعنی با خط زندگی فاصله داشته باشد بیانگر آن است که وی شخصیتی قائم به ذات و مستقل دارد و از اعتماد به نفس خوبی برخوردار است و هر هدفی را که در زندگی اتحاذ میکند و با جسارت در راه دستیابی به آن میکوشد .

  حال اگر این خط سر از سمت چپ به طرف پایین ، مچ دست متمایل شده باشد بیانگر آن است که خصوصیت مزبور در فرد از استحکام برخوردار نیست و فقط در برخی مواقع دارای جسارت فکر و اعتماد بنفس قوی است و دارای عملکرد اجتماعی خوبی میباشد .

  اما اگر این خط سر به طور مستقیم جلو رفته باشد و به بالا یا پایین منحرف نشده باشد بیانگر آن است که خصوصیت مزبور به مقدار زیاد در فرد وجود دارد و به مرور زمان تقویت نیز خواهد شد .

  کف بینی و خط سر (طالع بینی) - جذاب

  همچنین باید دانست که چنانچه انتهای سمت راست خط سر از خط زندگی کاملاً فاصله گرفته باشد بیانگر آن است که فرد مورد نظر با محافظه کاری و احتیاط بیگانه است و در همه امور زندگی خود دست به ریسک و خطر میزند و با شجاعتی بسیار خواسته های خود را دنبال میکند و فردی بسیار جاه طلب بوده  و با شور و هیجان جلو میرود .

  منبع:falgoo.net

  http://www.jazzaab.ir/news_detail_22767.html

  کلمات کلیدی : الف ب پ (خط ) ) » ، ؛ آدمهای آدمی آرامتر آن آنگاه آید آینده ابتدای اتحاذ اجتماعی احتیاط احساسات احساساتی از است است استحکام اطلاعات اعتماد اعتیاد افراد الف اما امور اموزش ان انتهای اند او اوقات اولیه اگر ای این ب با باز بازگو باشد بالا باید بدون بر برای برخوردار برخوردارند برخی بسیار بنفس به بهتر بوده  بیانگر بیاورد بیشتری بینان بینی بینی, بیگانه تر تربیتی ترسو تشدید تعیین تقویت جاه جسارت جلو حال حالت حساس حقارت خشم خصوصیت خط خطر خمیدگی خواسته خوانی خواهد خوبی خود خیلی دارای دارد داشت داشته دانست در دست دستیابی دنبال دو دوران دچار ذات ذهنی را راست راه رایگان, رشد رفتاری رفته رنج رنگ روحیه روی ریسک زمان زندگی زود زیاد سر سر سرهایی سمت سه شجاعتی شخص شخصیتی شد شده شماره شود شور شکل صاحب صاف ضعیفی طبیعی طرف طلب طور طی ظریف عاطفی عصبی عقده عمدتاً عملکرد عواطف فاصله فرد فردی فقط فکر قائل قائم قرار قطع قوی لطیف متعلق متفاوتی متقعدند متمایل محافظه مختلفی مرور مزبور مستقل مستقیم مشاهده مشخص مشکل معنای مغزی مقدار مماس ممکن منبع منحرف مهم مهمترین مواقع مورد مچ می میباشد میتواند میرود میزند میشود میشوند میکند میکند میکنید میکوشد نازک نحوه نشانگر نشده نظر نفس نوعی نیروهای نیز نیست های هایی هدفی هر هم همان همانطور همه همچنین همین هنرمند هیجان و وجود وضعیت ولی وی ویژگی پ پایین پر پیش چنانچه چنین چپ چپ  کار کاری کاملاً کرده کسی کف کلفت کلی کم کنترل کند کننده که گرفتاری گرفتن گرفته گونه یا یافته یعنی یکی

   

  

  مرسدس بنز

  آموزش بالا بردن سرعت دانلود شبانه

  شکر پنیر

  علت خشکی دهان

  اس ام اس فلسفی

  

  فال حافظ

 • اخبار روز
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :